صفحه اصلی » سیاسی » شکوه «حمایت از اقتدار و امنیت» در میدان انقلاب اصفهان

شکوه «حمایت از اقتدار و امنیت» در میدان انقلاب اصفهان

تجمع بزرگ مردم ولایتمدار اصفهان در اعتراض به شرارت آشوبگران و تخریب اموال و «حمایت از اقتدار و امنیت» در میدان انقلاب آغاز شد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۴۵ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ صبح امروز تجمع بزرگ مردم ولایتمدار اصفهان در اعتراض به شرارت آشوبگران و تخریب اموال در میدان انقلاب آغاز شد. رفته رفته بر جمعیت مردم اضافه شد و اقشار مختلف به تجمع ملحق پیوستند.

مردم آمده بودند که بگویند این راه و رسم اعتراض نیست و رنگ و بوی سوءاستفاده دشمن از اعتراضات مردمی از حوادث چند روز اخیر هویدا بود. مردمی که امروز به میدان انقلاب آمده بودند همگی اعتقاد به مطالبه گری به حق با روش قانونی داشتند و از همان روزهای نخست این اتفاقات، خط خود را از آشوبگران و اغتشاش گران جدا کردند.

اطاعت از رهبری، حمایت قاطعانه و صریح از امنیت و اقتدار میهن اسلامی خط قرمز مردم اصفهان بود و این ها همگی نه تنها در کلام آن ها شنیده می شد، بلکه در دستان آن ها هم دیده می شد، همان دست نوشته های زیبایی که همیشه زینتی بر تجمعات انقلابی و راهپیمایی های مردمی اصفهان است.

این ها مردم هستند، نه آشوبگرانی که بیش از 300 میلیارد تومان به اصفهان خسارت زدند، نه اغتشاش گرانی که بانک و اتوبوس هایی که هر روزه مردم از آن خدمات می گرفتند را به آتش کشیدند و سعی در ایجاد نا امنی داشتند، نه کسانی که در یزدانشهر نجف آباد به درختان هم رحم نکردند و آن ها را بریدند. قطعاً راه مردم از این وحشی گری ها جداست و اگر هم مطالبه گری در حوزه های اقتصادی و اجتماعی وجود داشته باشد به شیوه های بهتری انجام می شود.

صحبت های خبرنگاران صاحب نیوز با مردمی که امروز در رکاب انقلاب پای در میدان انقلاب گذاشته بودند گواه خوبی است بر این که خط مطالبه و اعتراض از فتنه های این روزها جداست. این تجمع دیدنی و راهپیمایی گسترده، مهر پایانی بود بر شرارت احمق ها؛ و باز هم بصیرت مردم در انقلاب به کار فتنه گران پایان داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد