صفحه اصلی » سیاسی » دولت برخلاف ادعای خود در قضیه بنزین شفاف عمل نکرد/ اگر کسی حامی مردم باشد، به زیرساخت های کشور ضربه نمی زند

امام جمعه اصفهان:

دولت برخلاف ادعای خود در قضیه بنزین شفاف عمل نکرد/ اگر کسی حامی مردم باشد، به زیرساخت های کشور ضربه نمی زند

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه دولت باید صداقت به خرج دهد و با شفافیت با مردم صحبت کند، گفت: دولت برخلاف همیشه که ادعای شفاف سازی می کند، در قضیه بنزین شفاف عمل نکرد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۷ - جمعه ۱۳۹۸/۰۹/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سید یوسف طباطبایی نژاد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته اصفهان با بیان اینکه اگر انسان خداپرست واقعی باشد، هیچ چیز را گم نکرده است، اظهار کرد: انسان اگر خدا را پیدا نکرده باشد، هیچ چیز ندارد.

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه نعمت تنها خوردنی ها و آشامیدنی ها نیست، عنوان کرد: کسی خداوند به او نعمت دنیایی داده است، باید حوایج مردم را برطرف کند و اگر وظیفه خود را نسبت به نعمت های الهی انجام دهد، این نعمت برای او دوام پیدا می کند.

وی با بیان اینکه کسی که این وظیفه خود را در قبال نعمت های الهی انجام ندهد، خداوند این نعمت را از او می گیرد، عنوان کرد: مالی که انسان را از خدواند جدا کند، نعمت نیست و خود نوعی عقاب و عذاب است.

خداوند دستور ایجاد بسیج را به امام راحل(ره) الهام کرد

طباطبایی نژاد با اشاره پنجم آذرماه روز تشکیل بسیج، اظهارکرد: امام راحل(ره) یک سال پیش از شروع جنگ تحمیلی دستور ایجاد بسیج را دادند که هم دیروز و هم امروز احساس می شود که خداوند این تصمیم را به امام(ره) الهام کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با بیان اینکه این تشکیلات در دنیا سابقه نداشته است، عنوان کرد: چنین لشکر مردمی که در ایران به وجود آمد و برای حفظ کشور جان بر کف گرفتند در دنیا سابقه نداشته است.

وی ادامه داد: در اوضاع اخیر بسیجیان ما جان فشانی های زیادی کردند.

طباطبایی نژاد با تشکر از مردم برای مقاومت در برابر آشوبگران، اظهار کرد: مردم به محض اینکه متوجه شدند، آشوبگران مزدورانی هستند که از خارج از کشور برای خسارت به کشور اجیر شدند، خط خود را جدا کردند.

امام جمعه اصفهان ادامه داد: کشورهای معاند بسیار احمق هستند که گمان می کنند که از طریق چند مزدور و آتش زدن چند بانک، جمهوری اسلامی سقوط می کنند.

وی با بیان اینکه زمانی کل جهان کفر در زمانی که کشور ما دچار مشکلات متعدد بود و ارتش ساختار منظمی نداشت و سپاه هنوز کامل تشکیل شد، به ما حمله کرد و شکست خوردند، عنوان کرد: ایران در سوریه و عراق فتنه داعش را تنها از طریق مشاوره خنثی کردند و این فتنه ها بر کشور تاثیری نمی گذارد.

طباطبایی نژاد با بیان اینکه این ناآگاهی که در برخی ایجاد می شود، باعث خوش حالی دشمنان است، اظهار کرد: کسی اگر عاقل باشد برای اینکه به هدفی برسد، به خودش ضربه می زند.

اگر کسی حامی مردم باشد، به زیرساخت های کشور ضربه نمی زند

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان ادامه داد: اگر کسی حامی مردم باشد، به زیرساخت های کشور ضربه نمی زند.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح و بسیج ما تحمل ضربه کردند، عنوان کرد: نیروهای نظامی ما سعه صدر به خرج دادند تا کسی آسیب نبیند.

طباطبایی نژاد ادامه داد: اگر کسی به نقاط نظامی و امنیتی کشور حمله کند، نیروهای مسلح قانونا و شرعا موظف به مقابله با آن ها هستند.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با بیان اینکه مزدوران بدانند جز ضربه ای که به خود زدند، به هیچ کجا نمی رسند، تصریح کرد: به همه نیروهای نظامی و امنیتی می گوییم، اگر کسی به نقطه ای ضربه زدند علاوه بر جزای جرم خود باید خسارت ها را کامل بپردازند.

وی با بیان اینکه مسئله گرانی بنزین، مسلئه ای نبود که در یک شب برای آن تصمیم بگیرند، اظهار کرد: این مسئله بارها و بارها در مجلس مورد بررسی قرار گرفته بود.

طباطبایی نژاد تصریح کرد: دولت برخلاف همیشه که ادعای شفاف سازی می کند، در قضیه بنزین شفاف عمل نکرد؛ دولت موظف بود مشکلات برای مردم بیان کند، مردم هم تحمل می کردند.

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه چرا دولت از ملت پنهان کاری کردند، گفت: اجرای این کار مربوط به رهبری نبود و رهبر معظم انقلاب حمایتی هم کرد برای جلوگیری از فتنه ها بود.

وی ادامه داد: خدا را شکر که رهبری جلوی بسیاری از فجایع را با سخنان خود گرفتند.

طباطبایی نژاد با بیان اینکه گرانی دولت تورم زا است و دولت باید این گرانی را با مردم درمیان می گذاشت، اظهار کرد: این استدلال صحیحی نیست که چیزی آن قدر گران شود که قاچاق نشود، این استدلال غلطی است و باید جلوی قاچاق گرفته شود.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با بیان اینکه ارائه کل سود طرح جدید طرح غلطی است که همین دولت به دولت قبلی ایراد می گرفت، گفت: انسان وقتی اشتباهی کرد، پشت سر آن اشتباه اشتباهات دیگری می کند.

وی با بیان اینکه دولت باید صداقت به خرج دهد و با شفافیت با مردم صحبت کند، اظهار کرد: مردم ایران تا آخرین قطره خون پای انقلاب و نظام مانده اند به شرط آن که به درستی با آن ها صحبت و رفتار کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد