صفحه اصلی » سیاسی » بیداری مردم و بسیج آشوب‌ها را سرکوب کرد

امام جمعه نایین:

بیداری مردم و بسیج آشوب‌ها را سرکوب کرد

امام جمعه نایین با بیان اینکه امتیاز بزرگ مردم در جمهوری اسلامی ایران بصیرت، معرفت و ولایت‌پذیری است، گفت: هوشیاری و بیداری مردم آشوب و اعتراضات اخیر را بدرستی سرکوب کرده است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۳ - جمعه ۱۳۹۸/۰۹/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سید علی سجادی در نماز جمعه این هفته نایین با دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی روز شنبه علیه آشوب‌های اخیر، اظهارکرد: نایینی ها حرف آخر علیه آشوبگران و حمایت خود را از رهنمودهای مقام معظم رهبری فریاد خواهند زد.

وی گفت: آشوب و اغتشاشات اخیر به بهانه قیمت بنزین خطرناک تر از فتنه سال ۸۸ بود و مردم ایران به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری مبنی بر این که بدون خیانت به آرمان های انقلاب همواره در صحنه عمل هستند، جامه عمل پوشاندند.

امام جمعه نایین افزود: دشمن از موقعیت اعتراض اقتصادی مردم با ایجاد آشوب و طرح براندازی نظام سواستفاده کرده است.

وی با بیان این که در فتنه اخیر دشمن بدنبال استفاده از خشونت بود ادامه داد: تعداد کسانی که در این فتنه به خیابان ها آمدند بسیار کم بود ، برخی این آمار را زیر ۱۰۰ هزار نفر می دانند در حالی که مردم فهیم ایران با حضور میلیونی خود این خشونت ها را محکوم کردند.

وی با قدردانی از ملت رشید و قهرمان ایران که با بصیرت و تکلیف‌محوری به موقع خود در برابر حوادث و وقایع اخیر کشور ایستادگی کردند خاطرنشان کرد: از نیروی قدرتمند متخصص و تکلیف محور نیروی انتظامی وبسیج که بیشترین خسارت را در این آشوب‌ها و فتنه می‌ببیند نیز قدردانی می‌کنم

وی با بیان اینکه این لشکر مخلص بسیج، قوی‌ترین تشکل جهان و خار چشم دشمنان اسلام است با اشاره به حوادث اخیر کشور گفت: دولتمردان باید دو دلسوزی جدی داشته باشد؛ اول اینکه باید به معیشت، قدرت خرید مردم و جایگاه زندگی یک ایرانی آبرومند که همه گذشت‌ها را در دستور کار خود قرار داده و ملت نمونه که همه آزادگان جهان هستند؛ توجه ویژه داشته باشند.

سجادی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی چه در زمان حیات امام راحل (ره) و هم اکنون ولایت فقیه در نگاه اعتقادی ما جانشین ولی عصر و حکم ایشان بر ما واجب و حرف و فرمایش رهبری حجت و فصل الخطاب است.
وی تاکید کرد: راه برای حرف‌های تخصصی و کارشناسی باز است اما نباید کاری کرد که بستر آشوب و اغتشاش در کشور ایجاد شود.

امام جمعه نایین خط مردم را از آشوب‌گران جدا دانست و افزود: مردم ایران هرگز به دنبال کشته‌سازی، ایجاد رعب و وحشت، ناآرامی، برهم زدن امنیت عمومی، آتش زدن اماکن عمومی و خصوصی نیستند بلکه این اقدام‌ها از فتنه گران غرب زده و نیروهای نفوذی در کشور است.

وی ادامه داد: بصیرت افزایی، اتکا به خداوند، پیروی از ولایت فقیه، تبدیل تهدیدها به فرصت، مقاومت در برابر بیگانگان و صبر و استقامت مردم ایران، راه علاج مقابله با فتنه‌گران است.

سجادی اظهارکرد: دشمنان همواره در طول ۴۰ سال اخیر به دنبال ایجاد فتنه‌های داخلی و منطقه ای بودند که مردم ایران با مقاومت خود، همواره پیروز میدان شدند.

سجادی همچنین با اشاره به قرار گرفتن در هفته بسیج گفت : باید برای رشد کمی و کیفی بسیج برنامه و چشم انداز صحیح داشته باشیم.

وی افزود: بسیج را همواره باید جدی بگیریم چرا که حضور آنان در همه عرصه ها بین مردم اطمینان بخش است .

وی گفت: بسیج، بهترین مدافع انقلاب و نیروی کارآمدی برای میادین مختلف است.

سجادی بیان کرد: تفکر بسیجی امروز به یک فرهنگ و الگو برای جهانیان تبدیل شده که آثار و برکت‌های آن به وضوح قابل مشاهده است.

وی گفت: از مسئولان می خواهم مبارزه با گرانی ها تداوم داشته باشد و به این چند روز اکتفا نشود و از دولت نیز می خواهیم که مبارزه با فساد مالی و گرانی ها به جد ادامه داشته باشد.

برگزاری میز خدمت، برپایی نمایشگاه عکس خدمت بی منت  از برنامه های نماز جمعه در نایین بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد