صفحه اصلی » سیاسی » ردپای مجازی سعودی‌ها در جریان اغتشاشات اخیر کشور

ردپای مجازی سعودی‌ها در جریان اغتشاشات اخیر کشور

سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور گفت: در ایام اغتشاشات اخیر سه پایگاه منافقان در آلبانی، عربستان و سلطنت‌طلبان برای هدایت اغتشاشات فعال بودند و بخش مهمی از هزینه را عربستان سعودی تقبل کرده بود.

تاریخ انتشار: ۰۸:۵۴ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ جواد جاویدنیا شامگاه شنبه در یادواره شهدای افلاکیان بادرود اظهار داشت: با توجه به این که برای هر صندلی خدمت‌گذاری حداقل خون 72 شهید ریخته شده باید از شهدا مدد بطلبیم تا مدیون شهدا نباشیم.

سرپرست معاونت فضای مجازی دادستان کل کشور با بیان این‌که امروز خط مقدم ما فضای مجازی است و دشمن در فضای مجازی آرایش جنگی گرفته و در حال آموزش و یادگیری علیه نظام است، افزود:  تا زمانی که مردم و مسؤولان متحد نشوند و ابزارهای صهیونیستی از بین نرود و فضای مجازی ما مستقل نشود، اتفاق خاصی نمی‌افتد.

 وی بیان کرد: اگر شبکه ملی اطلاعات به عنوان سد نفوذ دشمن ایجاد و خدمات پایه از درون کشور ایجاد شده بود، اغتشاشات پیش نمی‌آمد و حتی نیاز به بستن اینترنت بین‌المللی نداشتیم.

جاویدنیا با تأکید بر این‌که در فضای مجازی چند بار باید آسیب ببینیم و خسارت وارد شود تا مسئولان ذی‌ربط به نتیجه برسند، ریشه نفوذ و وابستگی فضای مجازی در کشور  باید خشکانده شود، خاطرنشان کرد: تنها هدف دشمن در فضای مجازی شناسایی اطلاعاتی و نفوذ و جذب افراد برای قرار دادن مردم در برابر نظام است.

سرپرست معاونت فضای مجازی دادستان کل کشور با بیان این‌که حضور ما در ابزار خارجی به ضرر ما و نفع دشمن است، عنوان کرد: در ایام اغتشاشات وقتی اینترنت قطع شد دشمن دو دستی  به سر خود زد، اگر فضای مجازی دشمن باز باشد همین وضعیت خواهد بود.

 وی ادامه داد: الآن برخی انقلابیون هم فکر کنند، برای انتقال مفاهیم انقلابی و ارزشی به دنیا از طریق فضای مجازی خارجی باید با حضور حداکثری به همراه تمام طیف های سنی و فکری جامعه در این نرم افزارهای خارجی حضور تأثیرگذار داشته باشیم. اما این اشتباه است و حضور باید حساب شده هوشمندانه و توسط افراد آموزش دیده باشد.

جاوید نیا افزود: وقت ارزیابی آن است که با نحوه حضورمان تا الآن در فضای مجازی خارجی چه میزان توانستیم حرف حق و مواضع انقلابی خود را در بین 80 میلیون نفر ایرانی تبیین و نهادینه کنیم؛ زمانی که این ارزیابی مشخص شد خواهیم توانست تاثیر خود را در انتقال پیام انقلاب به دنیا از آن طریق بسنجیم، چرا که شرط تاثیر ما در دنیا موفقیت در تاثیر بر داخل و تقویت بنیه ارزشی درونی نظام است.

وی در پایان گفت: در ایام اغتشاشات اخیر سه پایگاه منافقان در آلبانی، عربستان و سلطنت‌طلبان برای هدایت اغتشاشات  فعال بودند و بخش مهمی از هزینه را عربستان سعودی تقبل کرده بود،در نتیجه باید به فکر استقلال فضای مجازی باشیم و آن را مستقل کنیم.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد