صفحه اصلی » مقاومت » مسئولان توانمندی و همراهی بسیج را قدر بدانند

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج):

مسئولان توانمندی و همراهی بسیج را قدر بدانند

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) گفت: از مسئولان انتظار می رود ظرفیت، توانمندی، قابلیت و همراهی بسیج را قدر بدانند.

تاریخ انتشار: ۲۱:۰۳ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مجتبی فدا در اجتماع پنج هزار نفری بسیجیان اصفهان با بیان اینکه بسیج ظرفیتی و امکانی است که نظام جمهوری اسلامی ایران و با ندای ملکوتی حضرت امام ۹ ماه بعد از پیروزی انقلاب و ۹ ماه قبل از جنگ تحمیلی در این کشور ایجاد شد، اظهار کرد: بسیج ظرفیتی را ایجاد کرد که مردم بتوانند به صورت داوطلب در هر زمان و مکان از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کنند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) با بیان اینکه بسیج از اول انقلاب نقش ارزنده و بسیار زیادی در تثبیت انقلاب اسلامی و مبارزه با گروهک ها داشت، عنوان کرد: بسیج پس از جنگ تحمیلی  پی در پی مشغول رسیدگی به محرومان و محرومیت زدایی نقش و کارکرد خود را ایفا کرده است.

وی ادامه داد: در وصف بسیج همین بس که حضرت امام در پیام قطعنامه عنوان کردند که افتخارم این است که بسیجی هستم.

سردار فدا بسیج را تشکیلات انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: بسیج ظرفیت پایان ناپذیر انقلاب و جمهوری اسلامی و فرهنگی است که در دل کشورهای منطقه رشد و نمو پیدا کرد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) تاکید کرد: رزمندگان عراقی امنیت فعلی خود را مدیون بسیج و نیروهای فرهنگی بسیجی می دانند, ظرفیت بسیج داعش را در سوریه منهدم و از خاک این کشور بیرون کرد .

وی با بیان اینکه بسیج ظرفیت و امکانی است که رزمندگان فلسطینی و حزب الله به تاثی از آن پیشرفته ترین ارتش خاورمیانه را شکست داده و زمین گیر کردند، خاطر نشان شد: بسیج ظرفیتی است که هم اکنون در کشور یمن با هدایت و حمایت مستشاری جمهوری اسلامی امکانی را فراهم آورد که پنج سال مداوم در مقابل بمباران های وحشیانه کشورهای عربی و غربی مقاومت کرده و با ضربات مهلک به تاسیسات حیاتی کشورهای عربی، اقتصاد این کشورها را با مشکل مواجه کرده است.

سردار فدا در رابطه با نقش بسیج در برقراری امنیت پایدار و کمک به نیروهای انتظامی و سایر نیروهای مسلح، اظهار کرد: بسیج در فتنه ۷۸،۸۸ و تجمعات ناآرامی های ۹۶ و تابستان ۹۷ و چند روز گذشته کارکرد خود را به خوبی نشان داده است

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) تصریح کرد: از مسئولان انتظار می رود ظرفیت، توانمندی، قابلیت و همراهی بسیج را قدر بدانند.

وی ادامه داد: بسیج بی مزد و منت در مبادی و ظرفیت های مختلف آماده هر گونه همکاری با ارگان ها و خدمت رسانی در کشور است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد