صفحه اصلی » ورزشی » زور آلودگی به لغو بازی سپاهان _ استقلال نرسید

زور آلودگی به لغو بازی سپاهان _ استقلال نرسید

بیانیه هیئت فوتبال اصفهان از برگزاری بازی استقلال و سپاهان در ساعت 15 حکایت دارد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۹ - شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ در یکی از حساس ترین بازی های هفته دوازدهم لیگ برتر دو تیم مدعی سپاهان و استقلال در نقش جهان در مقابل هم قرار می گیرند، بازی که حساسیت زیادی برای هر دو تیم دارد.

قبل از شروع بازی آمارها از بلیط فروشی نشان می دهد اسقبال خوبی از سوی هوادارن و تماشاگران از این بازی شده است اما همچنان 40 درصد ورزشگاه جای خالی است که با توجه به حساسیت بازی انتظار می رود بخش عمده ای از آن پر شود، قبل از این گفته می شد که آلودگی هوا شاید مانع انجام این بازی شود اما هیئت فوتبال اصفهان با انتشار بیانیه ای از برگزاری این بازی در ساعت 15 حکایت دارد.

آبی پوشان شش پیروزی متوالی به دست آوردند و نبرد این دو تیم با توجه به حضور بازیکنانی که سابقه بازی در هر دو تیم را دارند زیبایی های خاصی را به همراه خواهد داشت.

طلایی پوشان در این بازی بسیار امیدوارند از امتیاز خانگی استفاده کنند و نوار پیروزی استقلال را پاره کنند و در کورس قهرمانی یک گام جلوتر بیفتند.

علاقه مندان به تماشای این بازی با توجه به احتمال ترافیک مسیر ورزشگاه حتما دو ساعت قبل از بازی از اصفهان حرکت کنند.

بازیکنان مشترک:

در تاریخ بازیکنان زیادی بوده‌اند که در مقاطع مختلف برای 2 تیم به میدان رفته‌اند؛ بازیکنانی مانند بهمن طهماسبی، رسول خطیبی، رضا عنایتی، احمد مومن‌زاده، محسن گروسی، پرویز برومند و مجتبی جباری. در این فصل نیز وریا غفوری، علی کریمی، سیاوش یزدانی و عارف غلامی 4 آبی‌پوشی هستند که سابقه بازی در سپاهان را در کارنامه خود داشته و در سپاهان نیز سجاد شهباززاده، امید نورافکن و علی قربانی 3 بازیکنی هستند که سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را دارند.

مربیان مشترک:

زادراکو رایکف، مرحوم ناصر حجازی، فیروز کریمی و امیر قلعه‌نویی 4 مربی هستند که سابقه هدایت هر 2 تیم را در کارنامه دارند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد