صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » مجلس باید جایگاه خود را پیدا کند

مجلس باید جایگاه خود را پیدا کند

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با بیان اینکه جایگاه مجلس به قدری پایین آمده است که فعالیت های سطح پایین به مجلس سپرده می‌شود، اظهار کرد‌: در صورتی که نمایندگان باید در امور کلان کشور نقش داشته باشند، مجلس در رأس امور است و مجلس باید جایگاه واقعی خود را به دست بیاورد

تاریخ انتشار: ۱۶:۲۴ - شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی پیش از ظهر امروز در مجمع نمایندگان استان اصفهان در مبارکه با بیان اینکه جایگاه مجلس به قدری پایین آمده است که فعالیت های  سطح پایین به مجلس سپرده می‌شود، اظهار کرد‌: در صورتی که نمایندگان باید در امور کلان کشور نقش داشته باشند، مجلس در رأس امور است و مجلس باید جایگاه واقعی خود را به دست بیاورد تا بتوانیم رسالت خود و نظارت جدی بر قوانین را داشته باشیم.
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با اشاره به همکاری و انسجام نمایندگان استان برای مشکل تأمین آب زاینده‌رود، بیان کرد: همکاری، اتحاد و انسجام نمایندگان در موضوع آب بسیار خوب انجام شد و با پیگیری‌های نمایندگان استان اصفهان باعث شد برخی از مشکلات تأمین آب زاینده‌رود حل شود.
وی تصریح کرد: جز ء کاشان جلسات مجمع نمایندگان استان اصفهان در اکثر شهرستان‌ها برگزار شده است، شاید در این جلسه نتوان تمامی مشکلات را حل کرد اما تلاش می کنیم که تعداد اندکی از مشکلات شهرستان مبارکه را در این جلسه حل کنیم.

*نیاز های فرهنگی شهرستان مبارکه جدی است
همچنین امام جمعه مبارکه پیش از ظهر امروز در جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان در مبارکه اظهار کرد: دولت اسلامی بر خلاف بسیاری از دولت ها که رسالت نهایی آن براورده کردن نیازهای طبیعی انسان است، عمل می کند و در تربیت خاص انسان که آن را به سوی خدا برود مد نظر دولت اسلامی است.
حجت الاسلام مهدی موسوی گفت: در نظام اسلامی نگاه نباید فقط به مادیات باشد که اگر باشد، دولت اسلامی نیستیم.
وی با بیان اینکه نیاز های فرهنگی شهرستان جدی است، عنوان کرد: حضور صنایع مختلف نعمت است، وجود همه این صنایع مشکلات فرهنگی را ایجاد میکند و همچنین بحث طبقات اقتصادی، الایندگی، مهاجر پذیری، از جمله مشکلات حضور ارزشمند این صنایع است.
امام جمعه مبارکه ادامه داد: نگاه مسئولان به این مشکلات حق مردم است، مردم مبارکه تحمل می کنند این مشکلات اما جا دارد یک حساب ویژه برای این مردم ایجاد کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد