صفحه اصلی » اجتماعی » اصفهان در انتظار سه شنبه بارشی / جولان آلاینده ها در نصف جهان از امشب تمام می شود

اصفهان در انتظار سه شنبه بارشی / جولان آلاینده ها در نصف جهان از امشب تمام می شود

کارشناس پیش بینی آب و هوای استان اصفهان تصریح کرد: در حال حاضر هم میزان غلظت آلاینده ها بالاست اما از اواخر امشب این میزان تغییر خواهد کرد و هوا بهتر خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۶ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۰

فاطمه زهرا سیدان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: همچنان جو پایداری در استان وجود خواهد داشت بنابرین شرایط برای غبار آلودگی اصفهان و مراکز صنعتی فراهم است.

کارشناس پیش بینی آب و هوای استان اصفهان تصریح کرد: در حال حاضر هم میزان غلظت آلاینده ها بالاست اما از اواخر امشب این میزان تغییر خواهد کرد و هوا بهتر خواهد شد.

وی افزود: از روز دوشنبه با ورود سامانه ناپایداری به استان افزایش ابر، باران و باد را شاهد خواهیم بود، بارش از فردا در مناطق غربی و جنوبی استان شروع و اکثر مناطق استان را در بر میگیرد و روز سه شنبه از استان خارج می شود.

وی افزود: برای روز چهارشنبه هم جو نسبتاً پایداری پیش بینی می شود که البته با آلودگی همراه نیست و آلودگی هوا در چند روز آینده پیش بینی نمی شود.

فاطمه زهرا سیدان با بیان اینکه سامانه بارشی برای هفته آینده هم پیش بینی می شود، گفت: دما در 24 ساعت آینده تغییرات محسوسی نخواهد داشت و کمینه دمای اصفهان 3 و بیشنیه دما 18 درجه است.

کارشناس پیش بینی آب و هوای استان اصفهان خاطرنشان کرد: خوروبیابانک با دمای 22 درجه گرمترین  و خنک ترین شهر بویین میان دشت با منفی پنج درجه است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد