صفحه اصلی » سیاسی » معتمدان اصلی هیئت اجرایی اقلیت دینی زرتشتیان اصفهان انتخابات شدند

معتمدان اصلی هیئت اجرایی اقلیت دینی زرتشتیان اصفهان انتخابات شدند

از بین 30 نفر از معتمدان تأیید شده توسط هیأت نظارت، هشت نفر به عنوان معتمدان اصلی هیئت اجرایی اقلیت دینی زرتشتیان اصفهان انتخاب شدند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۸ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه انتخاب معتمدان هیئت اجرایی اقلیت دینی زرتشتیان اصفهان، با بیان اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی، یکی از مهمترین و اصلی ترین کانون های تصمیم گیری و تأثیرگذار در همه امور کشور است، اظهار داشت: انتخابات، تجلی حضور مردم و تعیین سرنوشت خودشان است و از نقش و جایگاه والایی در پیشبرد امور و حل مسائل و مشکلات جامعه در ابعاد مختلف برخوردار است.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه ما باید بستر و شرایط را برای برگزاری انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری مردم مهیا کنیم، افزود: حضور حداکثری مردم می تواند به عنوان مبنا و اعتبار برای نظام مقدس جمهوری اسلامی مطرح باشد و ابزاری برای موفقیت کشور در عرصه های گوناگون است.

سیستانی عنوان کرد: قوه مقننه به عنوان یکی از ارکان مهم کشور در کنار دو قوه دیگر دارای نقشی اساسی در پیشبرد امور است.

وی با اشاره به جایگاه والای اقلیت های دینی در کشور ما، اذعان داشت: اقلیت های دینی در کشور ما همزیستی مسالمت آمیز دارند و اندیشه ها، گروه ها، مذاهب، فرق و قومیت ها باید با آرامش و همبستگی شرایط را برای حضور پرشور در انتخابات فراهم کنند.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه از بین 30 نفر از معتمدان تأیید شده توسط هیأت نظارت، باید هشت نفر به عنوان معتمدان اصلی هیئت اجرایی اقلیت دینی زرتشتیان اصفهان انتخاب شوند، گفت: معتمدان هیئت اجرایی باید از وقت و اطلاعات کافی و توانمندی لازم برای انجام امور محوله برخوردار باشند.

گفتنی است، پس از رأی گیری، خداداد ماوندادی، پیمان سردار، میترا پشوتنی زاده، پدرام باوفا، رامین رستمی، رامین بهروزی، پریدخت آتشبند و مهشید آتشبند، به عنوان معتمدان اصلی هیئت اجرایی زرتشتیان اصفهان و شیلا کرمانی، تیرداد آتشبند، فیروزه آتشبند، پژمان باوفا و کامران کیانفر، نیز به عنوان اعضای علی البدل هیأت اجرایی انتخابات اقلیت دینی حوزه فرعی زرتشتیان اصفهان انتخاب شدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد