صفحه اصلی » اقتصادی » تعویق افزایش تعرفه های نظام مهندسی با پیشنهاد بسیج مهندسین اصفهان

تعویق افزایش تعرفه های نظام مهندسی با پیشنهاد بسیج مهندسین اصفهان

رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران استان اصفهان گفت: بسیج مهندسین عمران پیشنهادی را به سازمان نظام مهندسی، اداره کل راه و شهرسازی و معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مبنی بر این که اجرای طرح افزایش تعرفه های نظام مهندسی به تأخیر بیفتد، ارائه کرد و با همکاری مدیران استان و سازمان نظام مهندسی این پیشنهاد تایید شد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۰ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۳

مجید حمزه در گفتگو با خبرنگار اقتصادی صاحب نیوز در رابطه با افزایش قیمت تعرفه های نظام مهندسی بیان کرد: هفته آخر آبان و هفته اول آذر هیئت چهار نفره استان مصوبه ای را با تأخیر سه ماهه پس از ابلاغ وزارت راه و شهرسازی جهت اجرای افزایش نرخ تعرفه های این سازمان در دستور کار قرار داد.

رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران استان اصفهان ادامه داد: جلسه این اقدام روز 25 آبان برگزار شد تا افزایش تعرفه ها عملیاتی شود.

وی افزود: با توجه به این که این کار با افزایش قیمت بنزین مقارن شد، زمان مناسبی برای اجرای این مصوبه نبود، مسئولان دولتی صحبت از عدم افزایش قیمت کالا و خدمات می کنند و اجرای این مصوبه بر خلاف گفته های مسئولان دولتی بود.

حمزه خاطر نشان کرد: بسیج مهندسین عمران پیشنهادی را به سازمان نظام مهندسی، اداره کل راه و شهرسازی و معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مبنی بر این که اجرای این مصوبه به این دلایلی که گفته شد به تأخیر بیفتد، ارائه داد و با  همکاری مدیران استان و مصوبه مجدد هیئت چهار نفره این تاخیر در اجرا، تایید شد؛ سازمان نظام مهندسی هم در این باره همکاری مناسبی داشت.

وی تصریح کرد: این افزایش قیمت بر اساس ابلاغیه و مصوبه هیئت چهار نفره 15 درصد است، ولی به علت اینکه در استان اصفهان قیمت های تعرفه از مدت ها قبل به روز نشد و افزایش آن به صورت مرحله ای اتفاق نیفتاده بود، در حال حاضر در برخی آیتم ها شاهد افزایش حدود 40 درصدی هستیم.

رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران استان اصفهان گفت: پس از این پیشنهاد این طرح به مدت یک ماه یعنی تا پایان آذرماه به تعویق افتاد.

وی اذعان کرد: جامعه مهندسان بسیج را از خودشان بدانند، چرا که بسیج متشکل از همه آحاد مردم است و برای پیشرفت و اعتلای کشور فعالیت می کند.

حمزه در پایان اعلام کرد: بسیج مهندسین نهایت تلاش خود را برای ارائه خدمات مناسب به مهندسان و مردم به کار گرفته است که امیدواریم رضایت آن ها را در پی داشته باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد