صفحه اصلی » مقاومت » روحانیون انقلابی و بسیجی سهم به سزایی دارند که انقلابی گری را به دیگر کشورها صادر کنند

روحانیون انقلابی و بسیجی سهم به سزایی دارند که انقلابی گری را به دیگر کشورها صادر کنند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فلاورجان گفت: روحانیون انقلابی و بسیجی سهم به سزایی دارند که انقلابی گری را به دیگر کشورها صادر کنند و امید است که با جهانی شدن انقلاب اسلامی زمینه سازی ظهور امام زمان(عج) فراهم کند.

تاریخ انتشار: ۱۶:۳۳ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۳

حجت الاسلام علی رئیسیان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فلاورجان اظهار کرد: خداوند در آیه 146 سوره آل عمران می فرمایند چه بسیار از پیامبران الهی که مردان الهی هم پای آنان جنگیدند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فلاورجان افزود: مردان الهی در فرهنگ قرآنی کسانی هستند که خود رذا از لحاظ عملی وعلمی ساخته اندچون ولایت فقیه استمرار حرکت الهی است بسیجیان همانند ربیون الهی هستند که کنار پیامبر ایستاده اند.

وی ادامه داد: همان طور که رهبر معظم انقلاب بیان می دارند بسیج یعنی حضوربهترین؛ بانشاط ترین و با ایمان ترین نیروهای عظیم ملت که برای اهداف ملی کشور به آنان نیاز دارد وازاین رو نقش بسیج برکسی پوشیده نیست وبه همین جهت دشمن دنبال ازبین بردن فرهنگ بسیجی است.

رئیسیان بیان کرد: بسیج یعنی پیرو ولایت بودن وذوب در ولایت بودن و بسیج یعنی تمام اقشار جامعه در آن نقش آفرینی می کنند که دشمن در معرفی بسیج به درماندگی خود اعتراف می کند .

وی در پایان گفت: روحانیون انقلابی و بسیجی سهم به سزایی دارند که انقلابی گری را به دیگر کشورها صادر کنند و امید است که با جهانی شدن انقلاب اسلامی زمینه سازی ظهور امام زمان(عج) فراهم کند.
انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99