صفحه اصلی » اجتماعی » عملکرد قوه قضائیه امید بیشتری در میان مردم ایجاد کرده است

امام جمعه شهرضا:

عملکرد قوه قضائیه امید بیشتری در میان مردم ایجاد کرده است

امام جمعه شهرضا گفت: با تحول مثبتی که در دوره جدید در قوه قضایه ایجاد شده، امید بیشتری در میان مردم نسبت به دستگاه قضا ایجاد و باعث خوشحالی و امیدواری است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۰ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سید نعمت الله صالح در جلسه شورای اداری شهرستان که در فرمانداری برگزار شد گفت: با تحول مثبتی که در دوره جدید در قوه قضایه ایجاد شده، امید بیشتری در میان مردم نسبت به دستگاه قضا ایجاد شده و باعث خوشحالی و امیدواری شده  است.
وی با بیان این که انسان فطرت عدالت طلب دارد، گفت: مردم انتظار دارند دستگاه قضایی با آنها در ایجاد عدالت همراهی کند که این همراهی و همدلی در دوره جدید در دستگاه قضایی ایجاد شده که قابل تقدیر است.

امام جمعه شهرضا با تشکر از رویکرد فرهنگی قوه قضایی گفت: حضور نیروهای شاخص و انقلابی در این قوه موجب افتخار است.

حجت الاسلام صالح با بیان این که شهرضا دارای مردم متدین و معتقد است، گفت: خدا را شاکریم مدیران سخت کوش در شهرستان داریم انتظار داریم از مدیران شجاع حمایت شود.

وی تصریح کرد: همدلی مدیران شهرستان شهرضا در این دوره قابل تقدیر بوده و این امر موجب پیشرفت و توسعه بیش از پیش شهرستان شده است.

حجت الاسلام صالح با بیان این که به دلیل موقعیت خاص جغرافیای رتبه نیروی انتظامی شهرضا باید ارتقاء پیدا کند و ما امید مساعدت داریم که این درخواست ما و مردم را پیگیری کنید.

سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا نیز در این جلسه گفت: شهرضا شهر حکمت، فلسفه، فرهنگ، علم و دانش است.

ناصر اسدی با بیان اینکه شهر شهید پرور شهرضا 760 شهید را تقدیم انقلاب کرده است، گفت: ساختمان پزشکی قانونی شهرضا در حال ساخت است امیدواریم با مساعدت ویژه بتوانیم این ساختمان را سریع تر کامل کنیم.

انتهای پیام/

 

 

اتمام خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99