صفحه اصلی » استان » رئیس قوه قضائیه در بدو ورود به اصفهان: اعزام 23 هیئت از قوه قضائیه به شهرستان های اصفهان/ ارائه گزارش این هیئت ها در شورای عالی قوه قضائیه

رئیس قوه قضائیه در بدو ورود به اصفهان: اعزام 23 هیئت از قوه قضائیه به شهرستان های اصفهان/ ارائه گزارش این هیئت ها در شورای عالی قوه قضائیه

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه اولین اولویت ما درسفر به اصفهان، مسائل قضائیه و سازمان های وابسته به قوه قضائیه است، گفت: 23 سازمان به شهرستان های استان اعزام شده است که فردا گزارش آن در جلسه شورای عالی قوه قضائیه مطرح می شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۱ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به اصفهان در فرودگاه شهید بهشتی این شهر با ابراز خرسندی از حضور در استان شهید پرور اصفهان و ومردم فهیم، با بصیرت و مجاهد و اهل کار و ابتکار این استان، اظهار کرد: اصفهان همیشه جلوه علم و دین، فرهنگ و هنر، جهاد و اجتهاد بوده و از ویژگی های مردم این استان، بصیرت، زمان شناسی و شهید پروری آن ها است.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به دیدار خود با علما و اندیشمندان استان در این سفر، عنوان کرد: سفر به اصفهان در راستای سفرهای استانی است و اقداماتی که در این استان انجام می شود، جز مسائل عمومی کل کشور است، زیرا اصفهان قطب کشاورزی، صنعت و هنر در ایران به شمار می رود.

وی با بیان اینکه اولین اولویت ما در اصفهان، مسائل قضائیه و سازمان های وابسته به قوه قضائیه است، گفت: 23 هیئت به شهرستان های استان اعزام شده است که فردا گزارش عملکرد این هیئت ها در جلسه شورای عالی قوه قضائیه مطرح می شود.

رئیسی با اشاره به نشست خود با فرهیختگان، دانشگاهیان و حوزویان و شورای اداری استان، عنوان کرد: هدف از سفر بررسی مسائل قضائیه و اداری پیرامون آن چه مربوط به قوه قضائیه در شأن قضاوت و شان نظارت است، خواهد بود.

رئیس قوه قضائیه در پایان گفت: از نظرات نمایندگان مجلس استان، مسئولان و مدیران استان در این سفر استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد