صفحه اصلی » استان » مواضع رئیس قوه قضائیه درباره مفسدان قابل تقدیر است

مواضع رئیس قوه قضائیه درباره مفسدان قابل تقدیر است

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه مواضع رئیس قوه قضائیه درباره مفسدان و افرادی که به اموال عمومی ضرر می زنند، قابل تقدیر است، گفت: : من کمتر از کسی تعریف می کنم ولی یک نکته می‌گویم که از حدود سال ۱۳۵۴ که خدمت آقای رئیسی در قم بودم، تا الآن از هر جهت انسانی مودب، والا و ارزشمند و حق شناس است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۳۷ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار رئیس قوه قضائیه با خانواده شهدا، نخبگان و اقشار مختلف مردم با بیان اینکه مواضع رئیس قوه قضائیه درباره مفسدان و افرادی که به اموال عمومی ضرر می زنند، قابل تقدیر است، اظهار کرد: امام حسن عسکری می فرمایند؛ «هیچ کس حق را ترک نکرد مگر این که ذلیل شود و هیچ ذلیلی به حق تمسک نکرد مگر این که سربلند شد» و بر همین اساس همه باید به دنبال این باشیم حق را پیاده کنیم.

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه در برخورد با مردم باید جانب حق رعایت شود، تصریح کرد: میزان در قیامت هم حق است و اگر اعمال ما حق نباشد پوچ خواهد بود.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم به حق عمل کنیم جمعی از نیکان خوشحال و فجار ناراحت می شوند و جلوی خیانت آن ها گرفته می شوند تا به بیت المال درست اندازی نکنند.

آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه بر طبق فرموده امام حسن عسکری، برای انسان زینت است که دشمنان با انسان خوب دشمن باشند، تاکید کرد: دست از حق برداشتن و منحرف شدن از حق ذلت به دنبال دارند.

نماینده ولی فقیه در استان حاطرنشان کرد: من کمتر از کسی تعریف می کنم ولی یک نکته می‌گویم که از حدود سال ۱۳۵۴ که خدمت آقای رئیسی در قم بودم، تا الآن از هر جهت انسانی مودب، والا و ارزشمند و حق شناس است.

وی در پایان گفت: آقای رئیسی ولایی و علاقه مند به مردم است که امیدواریم خداوند به دست ایشان و همکاران ایشان حق را پایدار کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد