صفحه اصلی » اجتماعی » انتظامی قضایی » اگر خرج رفت و آمد برای دریوزگی غربی ها را به کشاورزی اختصاص می دادیم دست نیاز جلوی دیگران دراز نمی کردیم

معاون اول قوه قضائیه:

اگر خرج رفت و آمد برای دریوزگی غربی ها را به کشاورزی اختصاص می دادیم دست نیاز جلوی دیگران دراز نمی کردیم

معاون اول قوه قضائیه گفت: عزت ملت ایران با توجه به کشاورزی کامل می شود و اگر همان میزانی که خرج رفت و آمد ها برای دریوزگی از غربی ها داشتیم، از قبل به کشاورزی توجه می کردیم نیاز نداشتیم پیش بیگانگان دست دراز کنیم تا به ما ذرت و گندم و نهاده بدهند, وقتی که ما توجه نمی کنیم ناچارا دست دراز می کنیم و آن ها کمک نمی‌کنند.

تاریخ انتشار: ۲۰:۱۸ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ غلامحسین محسنی اژه ای عصر امروز در جلسه دیدار رئیس قوه قضائیه با نمایندگان تشکل های کشاورزی استان با بیان اینکه افتخار و تمام وجود دست یکایک کشاورزان را می بوسم و بر این بوسیدن افتخار می کنم، خطاب به رئیس دستگاه قضاگفت: استقلال کشور بدون تلاش کشاورزان و تولیدات کشاورزی بسیار سخت است.

معاون اول قوه قضائیه تصریح کرد: عزت ملت ایران با توجه به کشاورزی کامل می شود و اگر همان میزانی که خرج رفت و آمد ها برای دریوزگی از غربی ها داشتیم، از قبل به کشاورزی توجه می کردیم نیاز نداشتیم پیش بیگانگان دست دراز کنیم تا به ما ذرت و گندم و نهاده بدهند, وقتی که ما توجه نمی کنیم ناچارا دست دراز می کنیم و آن ها کمک نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه عمل به قانون، عدم تبعیض، عمل به وعده ها از خواسته های کشاورزان اصفهان است، اذعان کرد: به عنوان کشاورززاده باید عرق شرم بریزم که این مشکلات را داریم و امید داریم در گام دوم این مشکلات برطرف شود.

محسنی اژه ای با بیان اینکه قسمتی از این مشکلات مربوطه به کل کشور و قسمتی هم خاص اصفهان است، گفت: ما هم کمک می کنیم تا مشکلات استان از مشکلات کشور تفکیک شود و پیشنهاد می کنم رئیس قوه هیئتی تعیین کنند تا در این استان و استان های مجاور، سائل قضایی این موضوعات را پیگیری کنند.

معاون دستگاه قضا در پایان گفت: بخشی از مشکلات مربوط به قوه قضائیه نیست ولی مردم انتظار دارند که مشکلات آن ها حل بشود. برخی افراد پای آمدن و پول آمدن تا اینجا را داشتند ولی برخی این پا و پول را نداشتند که بیایند و پینه های دست آن ها خیلی بیشتر از بقیه است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد