صفحه اصلی » اجتماعی » افتتاح ساختمان ثبت اسناد کوهپایه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 600 میلیون تومان

افتتاح ساختمان ثبت اسناد کوهپایه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 600 میلیون تومان

ساختمان ثبت اسناد کوهپایه با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان و مساحت ۶۰۰ متر مربع افتتاح شد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۲۴ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ سید محمد قاضی عسگر  در آیین افتتاح ساختمان ثبت اسناد و املاک بخش کوهپایه  اظهار کرد: بخش کوهپایه دارای سه شهر است و یکی از بخش های قدیمی استان اصفهان با بیش از ۸۰ سال قدمت است.

بخشدار بخش کوهپایه گفت: این بخش دارای چهار دهستان و ۲۷ روستا مصوب و بیش از ۷۰۰ نقطه مکان و مزرعه است و وسعت بخش کوهپایه سه هزار کیلومتر مربع است و ۳۰ هزار جمعیت دارد.

وی با اشاره به وسعت منطقه ای که این اداره در آن خدمات رسانی می کند، گفت: وسعت منطقه ای که این اداره خدمات رسانی می کند شاید هم تراز سه شهرستان باشد.

بخشدار کوهپایه عنوان کرد: از رئیس ثبت اسناد و املاک کشور برای ارائه خدمات مطلوب تر درخواست داریم نیروی انسانی لازم در این اداره تامین شود؛ در حال حاضر ۹ نفر در این اداره مشغول به کارند که چارت سازمانی ۱۴ نفر است و کمبود نیروی انسانی وجود دارد.

قاضی عسگر بیان کرد: همچنین درخواست یک خودرو مناسب و تجهیز اداره را دارشته و همچنین تقاضا صدور مجوز برای دفاتر رسمی اسناد رسمی و ازدواج برای شهرها و بخش های هم جوار داریم.

به گزارش صاحب نیوز؛ ساختمان ثبت اسناد کوهپایه با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان و مساحت ۶۰۰ متر مربع افتتاح شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد