صفحه اصلی » اجتماعی » قوه قضاییه بن بستی برای افراد فاسد است

قوه قضاییه بن بستی برای افراد فاسد است

معاونت پارلمانی قوه قضائیه گفت: کسی که مرتکب جرم شده و حق دیگران را ضایع کرده است، بداند قانون در مقابل او خواهد ایستاد و هدف این است تا کسی جرات نکند که بخواهد جرمی مرتکب شود؛ بنابرین مفسدان و مجرمان بدانند بن بست افراد فاسد قوه قضائیه است.

تاریخ انتشار: ۱۸:۳۵ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ امین حسین رحیمی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان مبارکه اظهار کرد: آیت الله رئیسی خواهان این است که در سفرهای استانی از همه شهرستان ها بازدید کنند، اما عملاً این مهم امکان پذیر نیست، بنابرین معاونان به شهرستان ها اعزام می شوند تا مسائل و مطالبات را به وی منتقل کنیم.

معاونت پارلمانی قوه قضائیه گفت: هدف از این سفرها شناسایی مشکلات شهرستان هاست و در بخش های قضایی به مشکلات  رسیدگی و راهکارهای لازم در این زمینه  ارائه می شود تا اقدامات عملی صورت گیرد تا نتیجه بخش و مورد رضایت مردم و مسئولان باشد.

وی افزود: بازدید از صنایع و کارخانه ها موجب شد که از نزدیک با مشکلات و موانع تولید آشنا شویم و بتوانیم آن ها را در حد توان رفع کنیم و دغدغه قوه قضاییه جلوگیری از بروز مشکلات و موانع در جهت تولید ملی است.

رحیمی در ادامه افزود: دیدگاه  آیت الله رئیسی در خصوص رفع مشکلات مردم این است که قوای سه گانه ضمن حفظ جایگاه هر دستگاه با همدیگر تعامل داشته باشند، تا مشکلات مردم حل شود؛ اما در شهرستانی با وجود صنایع و کارخانجات متعدد این تعامل بیشتر لازم است.

امین حسین رحیمی بیان کرد: یکی از اقدامات مشترک دادگستری، فرمانداری و نماینده شهرستان جلوگیری از تعطیلی کارخانه ها و احیای دوباره صنایع در خصوص تولید و اشتغال بوده است، که در این زمینه تاکید می کنیم از جزیره ای کار کردن پرهیز  و تعامل حفظ شود.

معاونت پارلمانی قوه قضائیه خاطرنشان کرد: پیشگیری از وقوع جرم همواره از الویت ها و سیاست  های قوه قضائیه است بنابرین تلاش بر این است که امنیت قضایی را ارتقاء دهیم؛ یعنی اگر کسی شکایتی داشت این فرد مطمئن باشد که عدالت اجرا خواهد شد حتی در خصوص  کسانی که زبان حقوقی و سواد ندارند.

وی افزود: کسی که مرتکب جرم شده و حق دیگران را ضایع کرده است، بداند قانون در مقابل او خواهد ایستاد و هدف این است تا کسی جرات نکند که بخواهد جرمی مرتکب شود؛ بنابرین مفسدان و مجرمان بدانند بن بست افراد فاسد قوه قضائیه است.

رحیمی اذعان کرد: سیاست  قوه قضاییه دعوت به آرامش و اطمینان خاطر به افراد بی گناه است وکه هیچ کس نمی تواند برای آن ها پرونده سازی و قوه قضائیه به مطالبات این افراد رسیدگی خواهد کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد