صفحه اصلی » سیاسی » انتخاب هیئت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بن رود

انتخاب هیئت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بن رود

جلسه تعیین اعضای هیئت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در بخشداری بن رود برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۴ - شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ جلسه تعیین اعضای اصلی و علی البدل هیئت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهر ورزنه و بخش بن رود با حضور قاضی هوشمندی رئیس حوزه قضایی بخش، صادقی بخشدار بن رود، حجت الاسلام کریمی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات و جمعی از مسئولان و معتمدین در محل سالن اجتماعات بخشداری بن رود برگزار شد.

احمد صادقی بخشدار گفت: معتمدین در روزهای گذشته به هیات نظارت معرفی و امروز این ۳۰ نفر معتمد در محل بخشداری حاضر و در جلسه ای، با برگزاری انتخابات اعضای اصلی و علی البدل هیئت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهر ورزنه و بخش بن رود تعیین شدند.

وی افزود: هشت عضو اصلی و پنج نفر عضو علی البدل هیئت اجرایی از بین معتمدین با نظارت رئیس هیئت نظارت، قاضی هوشمندی مسئول ثبت احوال و بخشدار انتخاب شدند.

بخشدار بن رود ضمن تبریک به اعضای منتخب، خاطرنشان کرد: بر اساس مر قانون، عزیزان وظیفه خود را دنبال کنند تا انتخاباتی پرشور با مشارکت حداکثری در بخش بن رود و شهر ورزنه رقم بزنیم.

صادقی تصریح کرد: امیدواریم با رعایت بی طرفی و حرکت در راستای تحقق شعار “گام دوم انقلاب، بی طرفی و انسجام ملی” فرآیند انتخابات را دنبال کنیم تا در روز موعود در خدمت شهروندان باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد