صفحه اصلی » اجتماعی » برای حل مشکل آلودگی هوا باید همه به اجماع برسیم

برای حل مشکل آلودگی هوا باید همه به اجماع برسیم

معاون شهردار اصفهان گفت: رسیدن به اولویت آلودگی هوا نیاز مبرم و مهم است که همه با هم باید در این زمینه به یک اجماع برسیم.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۷ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛  معاون شهردار اصفهان صبح امروز در نشست خبری بیان کرد: دیو آسیب گلوی شهر ما را فشرده و عروس شهر ما سیه پوش دود شده است، دستگاه های ما سمفونی ناهمگونی می زنند.

محمد عیدی تصریح کرد: رسیدن به اولویت آلودگی هوا نیاز مبرم و مهم است که همه با هم باید در این زمینه به یک اجماع برسیم.

وی در ادامه گفت: تلاش می کنیم انگیزه ایجاد کنیم که شهروندان هم مطالبه گر باشند و هم مسئولیت جو باشند؛ طرحی با آموزش و پرورش برای اولین بار در کشور اجرا شد و حدود ۱۰۰ مدرسه تحت نظارت آموزش و پرورش قرار گرفت و سال آینده انبوه تر این اتفاق می افتد.

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار اصفهان افزود: شهروندان را به جای اینکه مولد بار بیاوریم مصرف کننده بار آوردیم که در این زمینه برنامه هایی هم داریم.

عیدی خاطر نشان کرد: امیدواریم بحث های که در حیطه نخبگانی انجام می دهیم با آموزه های شهروندی به یک مسئله جریان ساز مردمی تبدیل و مردم از خود و ما مطالبه کنند و بتوانیم با اداره محیط زیست استان فصل خوبی را در این زمینه رقم بزنیم.

به گفته عیدی جشنواره شعر و داستان کودک و نوجوان شهروندی به عنوان شهر من در اصفهان برگزار می شود که تا به حال ۴۰۹ اثر از ۲۱ استان در آن شرکت کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد