صفحه اصلی » اجتماعی » آتش سوزی انبار روغن موتور در تیران حادثه آفرید + عکس

آتش سوزی انبار روغن موتور در تیران حادثه آفرید + عکس

شهردار تیران گفت: آتش سوزی انبار روغن موتور در منطقه مسکونی خیابان طالقانی شمالی حوالی حسینیه عاشورا توسط عوامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تیران مهار شد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۴۱ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۲۱

حسن شفیعی در گفتگو با صاحب نیوز بیان کرد: در پی تماس تلفنی در ساعت ۱۵ و ۱۰ دقیقه روز چهارشنبه 20 آذر ماه با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تیران عوامل این مرکز به سرعت خود را به محل حادثه رسانده و  حریق انبار روغن موتور در منطقه مسکونی خیابان طالقانی شمالی حوالی حسینیه عاشورا تیران مهار و اطفاء شد.

وی علت حادثه را در دست بررسی دانست و تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی با  یک دستگاه اطفائیه سنگین به محل انبار روغن موتور خودروی در حال حریق اعزام شدند.

شهردار تیران با تشکر از همکاری نیروهای امدادی و پشتبانی، ادارات گاز و برق با عوامل آتش نشانی، ادامه داد: به دلیل حجم زیاد حریق یک دستگاه اطفائیه سنگین دیگر و یک دستگاه تانکر آب به محل اعزام و پس از یک ساعت عملیات سنگین بدون حادثه و تلفات جانی عوامل آتش نشانی موفق به مهار و اطفاء حریق شدند.

شفیعی ضمن هشدار نسبت به خطرات انبار مواد اشتعال زا، خاطرنشان کرد اين انبارها باید دور از اماکن مسکونی باشد تا خطری متوجه جان و مال مردم نگردد.

آنتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد