صفحه اصلی » مقاومت » اول انقلاب با منافقان گول خورده و امروز با منافقان حرام خورده درگیر هستیم

اول انقلاب با منافقان گول خورده و امروز با منافقان حرام خورده درگیر هستیم

حاج حسین یکتا گفت: دشمن تمام توان خود را به کار گرفته و از تمام عوامل داخلی استفاده می کند که جمهوری اسلامی ایران را با به زانو دربیاورد؛ اول انقلاب با منافقان گول خورده درگیر بودیم و امروز با منافقان حرام خورده درگیر هستیم.

تاریخ انتشار: ۰۰:۳۲ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حاج حسین یکتا امشب در مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم استان اصفهان با بیان اینکه انقلاب اسلامی در این ایام به دوران حساس خود رسیده و دشمنان هم در این لحظات مشغول فعالیت های متعدد هستند، اظهار کرد: رهبر انقلاب فرمودند باید به دهه شصت برگردیم و باید تغییر را شروع کنیم.

راوی دفاع مقدس گفت: رهبری خیلی قبل از این حوادث اخیر هشدار دادند، دل را باید به خداوند و این سید بزرگوار داد؛ در طول چهل سال خیلی از این اتفاقات به شدت های کم و زیاد رخ داده است.

روزهای سختی را پشت سر گذاشته ایم

وی افزود: ما حوادث سیستان و بلوچستان، آمل و بابل و شهر هزار سنگر، ترور 17 هزار مردم، کردستان و سرهای بریده و جنگ هشت ساله با ‌۱۸ کشور را پشت سر گذاشتیم، ما روزهای سخت های اردوگاه های عراق را به چشم دیدیم.

حاج حسین یکتا با توضیح اینکه باید این ایام را با هم مرور کنیم، بیان کرد: اول انقلاب حضور چریک های فدایی خلق منافقان، بنی صدر و بازرگان را شاهد بودیم برای اتفاقات مهم رخ داده در آن دوران شهدای زیادی تقدیم کردیم.

این راوی دفاع مقدس اضافه کرد: همه ریشه داران انقلابی را در ابتدای انقلاب ترور و شهید کردند اما در این حین امام راحل(ره) فرمودند که هر چه ما را بکشید ملت ما بیدارتر می شود.

وی تصریح کرد: بعد از جنگ، هزار مسئله مانند کارگزاران، اصلاحات و انحرافات را هم تجربه کردیم و هر روز مشکلی را پشت سر گذاشتیم؛ از پشت دیوارهای بصره، امروز پشت دیوارهای بیت المقدس هستیم.

دشمن عصبی و ناراحت است

حاج حسین یکتا تأکید کرد: دشمن عصبی و ناراحت است، شرایطی را در صفوف دشمن می بینیم که حضرت امام خامنه ای می فرمایند به زودی نماز را در بیت المقدس می خوانید.

وی ادامه داد: رهبر انقلاب تأکید می کنند که هر چقدر می خواهید به سعودی ها موشک بدهید، بدهید که به زودی دست مجاهدان خدا می افتد؛ امام خمینی(ره) هر چه گفت شد و رهبر انقلاب هر چه می گوید، همان می شود.

رزمنده هشت سال جنگ تحمیلی با بیان اینکه ترامپ در ابتدای سال گذشته گفت که جشن کریسمس را با سرنگونی حکومت در ایران برگزار می شود، افزود: بن سلمان هم گفت تلاش می کنیم که آتش را در ایران روشن کنیم؛ همه زورها جمع شد تا آتشی روشن کنند که به فضل خدا خیلی زود خاموش شد.

دهه شصت، دهه خدمت به مردم بود

وی بیان کرد: من بخش آسیب زدن به اموال مردم و بیت المال و نیروهای مسلح و همچنین کار سازمان دهی شده و تجهیز شده آن ها را مد نظر قرار دارم که مستندهای این موارد در رسانه ها به زودی اعلام می شود؛ اینکه مردم غم و غصه دارند و دقت نمی شود بحث دیگری است اما اعتقاد دارم که حضرت آقا همین جا هم فرمودند باید به دهه شصت برگردیم و غم خوار مردم باشیم.

وی ادامه داد: دهه شصت نفت را به در خانه مردم می بردیم، به مردم خدمت می کردیم.

حاج حسین یکتا با تأکید بر اینکه این ها را پشت سر گذاشتیم، رهبر انقلاب در این زمینه می فرمایند دل آرام داریم که خدا به ماست، اظهار کرد: اگر صبح روز عملیات کربلای چهار به ما می گفتند روزی چنین مراسم اربعینی برگزار می شد باور نمی کردیم.

اول انقلاب با منافقان گول خورده و امروز با منافقان حرام خورده درگیر هستیم

وی گفت: دشمن تمام توان خود را به کار گرفته و از تمام عوامل داخلی استفاده می کند که جمهوری اسلامی ایران را با به زانو دربیاورد؛ اول انقلاب با منافقان گول خورده درگیر بودیم و امروز با منافقان حرام خورده درگیر هستیم؛ امام حسین(ع) هم در صحرای کربلا فرمودند این ها حرام خورده اند که صدای من را نمی شنود.

دعوای امروز بر سر ولایت است

این راوی دفاع مقدس خاطر نشان کرد: طبق صبحت های رهبر انقلاب نصرت حق نزدیک است، امروز با ولایت و با این سید برای آمد حضرت مهدی (عج) امتحان می شویم.

وی اضافه کرد: ما را به نیت، دل و کوچک ترین سؤال از ذهنمان امتحان می کنند؛ شهدا هم تمرین کردند و در این امتحان با سربلندی پیروز شدند.

امتحان امروز به صحبت های رهبری رسیده

حاج حسین یکتا با توضیح اینکه برخی ها می گویند که چرا حضرت آقا روز یکشنبه این گونه صحبت کردند، مگر امام خامنه ای از وضعیت اقتصادی مردم آگاه نیست، بیان کرد: امروز امتحان به صحبت های رهبری رسیده است و این امتحان در آینده سخت تر هم می شود.

وی عنوان کرد: در واقع عمده امتحان ها اعتقادی و عبادی می شود، امروز رهبر انقلاب در گام دوم می فرمایند که جوانان بیایید؛ خیلی ها در زمان جنگ گفتند «جنگ جنگ تا پیروزی» اما هرگز به جبهه نیامدند؛ امروز باید کار انقلابی کنیم.

ما را از مسجد به فرهنگسرا بردند

وی با بیان اینکه امروز باید همه وارد عرصه اجتماعی شویم، در زمینه آسیب های اجتماعی غصه خور مردم شویم و آتش به اختیار به همین معنی است، خاطر نشان کرد: مسجد باید پایگاه حل مشکلات جامعه شود، مسجد باید ستاد ازدواج، مبارزه با اعتیاد، حل مشکلات اقتصادی و این دست از مسائل باشد؛ مسجد سنگر است و باید آن حفظ شود، اما ما را از مسجد به فرهنگسرا بردند.

حاج حسین یکتا اضافه کرد: زمانی که ارتباط با سر پل فرماندهی قطع می شود، باید آتش به اختیار عمل کرد، آتش به اختیار در زمینه فرهنگی و اجتماعی نیاز اصلی جمهوری اسلامی ایران است.

نیازمند کار نهضتی هستیم

وی با توضیح اینکه باید برای جوانانی که له‌له خدمت برای مردم می زنند فکر کرد و به آن ها کمک کرد، بیان کرد: رهبر انقلاب بارها فرمودند که بودجه مبانی فعالیت نیست؛ امروز نیازمند قیام، کار دانشی و نهضتی هستیم، خدمت های اجتماعی باید در رسانه ها توضیح داده شود.

دشمن امروز سه شیفت به میدان آمده

رزمنده هشت سال جنگ تحمیلی تأکید کرد: دشمن امروز سه شیفت به میدان آمده است، ما هم باید پای کار بیاییم؛ شهدا منتظر حرکت ما هستند و اگر می خواهید در گام دوم انقلاب نقش ایفا کنیم باید به خدمات اجتماعی برای مردم نگاه ویژه داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99