صفحه اصلی » اقتصادی » ایجاد بیش از سه هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد اصفهان

ایجاد بیش از سه هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد اصفهان

کمیته امداد اصفهان با پرداخت تسهیلات اشتغال و ارائه خدمات کاریابی سه هزار و 296 فرصت شغلی برای مددجویان اصفهانی فراهم کرد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۶ - شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا متین پور در جمع خبرنگاران با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغال برای مددجویان اصفهانی، اظهار کرد: فرصت های شغلی ایجاد شده حاصل پرداخت تسهیلات اشتغال زایی و همچنین رایزنی با کارفرمایان و صاحبان کسب‌ و کارها برای استخدام مددجویان است.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: سه هزار و 296 فرصت شغلی در هشت‌ ماهه امسال فرصت شغلی برای مددجویان در سراسر استان فراهم شده و ۳۲۲ فرصت سهم کاریابی است؛ دو هزار و 976 فرصت شغلی نیز با پرداخت بیش از ۹۳ میلیارد و ۳۶۷ میلیون تومان تسهیلات از محل منابع کمیته امداد، اعتبارات بانکی و همچنین اعتبارات اشتغال پایدار روستایی، ایجاد شده است.

وی افزود: ایجاد اشتغال و توانمندی جامعه نیازمندان تحت حمایت از برنامه‌های محوری کمیته امداد استان اصفهان است و مددجویان به فراخور شرایط و محیط زندگی خود به سمت اشتغال و خودکفایی هدایت می ‌شوند.

متین پور با دعوت از کارفرمایان، کارآفرینان، صاحبان ایده‌ها و صنایع کاربردی برای همکاری با کمیته امداد اصفهان در زمینه اشتغال مددجویان، تصریح کرد: خیر ماندگار و باقیات‌ صالحات فقط محدود به ساخت مدرسه، درمانگاه و مسجد نیست بلکه در جامعه امروزی کمک به اشتغال و توانمندی هر مددجو نیز از خیرهای کثیر و ماندگار است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99