صفحه اصلی » اجتماعی » هیچ دستگاهی نمی تواند به تنهایی ارائه خدمت کند

هیچ دستگاهی نمی تواند به تنهایی ارائه خدمت کند

استاندار اصفهان گفت: هیچ کدام از دستگاه ها نمی توانند به تنهایی ارائه خدمت کنند و هماهنگی و همدلی رمز اصلی کار و فعالیت است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۶ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ عباس رضایی صبح امروز در رزمایش طرح زمستانی ۱۳۹۸ با بیان اینکه رزمایش امروز نشان از وحدت، هماهنگی و همدلی نیروهای امدادی استان است، اظهار کرد: همدلی و هماهنگی در این رزمایش نشانه ای از وحدت امت اسلامی است؛ هیچ کدام از دستگاه ها نمی توانند به تنهایی ارائه خدمت کنند و هماهنگی و همدلی رمز اصلی کار و فعالیت است.

استاندار اصفهان گفت: هر کدام از دستگاه ها قوانین خاص خود را دارند اما مسئله اصلی هماهنگی و همدلی است، با حضور شما امسال نگران مسائل خاصی نیستم و اگر چه امیدوارم سال پر از بارش باشد.

وی با توضیح اینکه پهپاد امروز در میدان برای به کاری گیری از حوادث استفاده در حواث است، دیگر یک رویا نیست و یک امر ساده ای برای نیروهای ما است، تصریح کرد‌: از واحدی در اصفهان بازدید کردم و آن ها اعلام آمادگی کرد که هر نوع پهپادی را به هر درجه از قدرت امکات ساخت داریم؛ از هلال احمر استان می خواهم برای حوادث غیر مترقبه از این ظرفیت استفاده کنند.

رضایی افزود: هر روز باید بهتر از روز قبل باشیم و این مسئله را باید همه دستگاه ها در سر لوح کار خود قرار دهند؛ خبرنگاران و رسانه ها باید امکانات موجود امروز را به مردم برسانند که موجب آرامش بیشتر در جامعه شود.

وی با بیان اینکه می توانیم با استفاده از امکانات موجود خدمات بیشتری ارائه کنیم، تصریح کرد: طبق آیه قرآن کسی که یک فرد را زنده نگه دارد، مانند اینکه امتی را نگه داشته است؛ باید قدر و جایگاه خودتان را بشناسید.

استاندار اصفهان خاطر نشان کرد: ما به وجود تک تک شما  افتخار می کنید و آرزوی سلامت و توفیق انجام خدمت به مردم فهیم و شهید پرور این استان را برای خدا خواهان و خواستاریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد