صفحه اصلی » اجتماعی » استفاده از پهپاد برای در طرح زمستانی اصفهان

استفاده از پهپاد برای در طرح زمستانی اصفهان

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: امسال از وسایل پایش جدید مانند پهپاد و هلی شات استفاده می شود و موضوع ترافیکی و پیچ های خطرناک را مدیریت کنیم.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مهدی معصوم بیگی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز همه دستگاه های خدمات رسان در زمستان با هم جمع شده اند و با یک طرح جامعه مشترک و دقیق، حوادث جاده ای را در زمستان امسال به حداقل برسانیم.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: نیروی انتظامی با تمام ظرفیت خود از جمله پلیس راه، راهنمایی و رانندگی برون و درون شهر پای کار است و دیگر دستگاه ها مانند اورژانس، هلال احمر امداد خودرو آتشنشانی آمدند در کنار هم خدمت گزار مردم باشیم.

وی افزود: نیروی انتظامی به سمت هوشمند سازی با سرعت در حرکت رفته است و دست افزارهایی را در اختیار افسران قرار دادیم و تمام مشخصات یک خودرو در این دست افزار وجود دارد.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه وسایل پایش جدید از جمله پهپاد و هلی شات استفاده می شود و به طور مستمر تمام نقاط جاده را پایش کنیم، تصریح کرد: با استفاده از این وسایل جدید موضوع ترافیکی و پیچ های خطرناک را مدیریت کنیم؛ همه نیروها و توان آمادند زمستان خوبی را پشت سر بزاریم.

وی اضافه کرد: امسال با رعایت قوانین مردم و تلاش نیروهای امدادی در جاده های استان کاهش 13 درصدی جانباختگان را داشتیم و نسبت به میانگین کشوری که کمتر از پنج درصد، جایگاه خوبی در کشور داریم و امیداوریم زمستان کم خطر و کم حادیه ای را داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد