صفحه اصلی » اجتماعی » تلاش هلال احمر برای یافتن مفقود شدگان در فریدونشهر / تعداد مفقود شدگان به طور دقیق مشخص نیست

تلاش هلال احمر برای یافتن مفقود شدگان در فریدونشهر / تعداد مفقود شدگان به طور دقیق مشخص نیست

معاون امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان گفت: عملیات جست و جوی مفقود شدگان در فریدونشهر از روز گذشته تا کنون در حال انجام است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۷ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۲۶

داریوش کریمی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی صاحب نیوز در خصوص مفقود شدن چند نفر در فریدونشهر، اظهار کرد: دو روز قبل چند نفر در منطقه بنه‌کمر فریدونشهر به مشکل برمی خورد و نمی توانند برگردند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان ادامه داد: روز گذشته خبر مفقودی را به هلال احمر اعلام کردند و پس از آن تیم های تخصصی برای عملیات جست و جو به منطقه اعزام شدند.

وی گفت: خبر مفقودی را دوستان این افراد که روز گذشته در کنارشان بودند به هلال احمر گفتند؛ یکی از این افراد دچار مشکل شده و دیگری هم در کنار این فرد است و طبق اظهارات اشخاص اطلاع دهنده یک نفر از مفقود شدگان برگشته است.

کریمی افزود: شب گذشته هم با وجود بارش باران و برف، تیم ها در حال جست و جو بودند و امروز هم علاوه بر تیم های قبلی چند تیم با تجهیزات بیشتر به منطقه اعزام کردیم؛ قرار شد که امروز مسیر بازگشایی شود تا عملیات جست و جو بهتر و با زمان سریع تر انجام شود.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تصریح کرد: همان طور که گفته شد افرادی اطلاعاتی را به همکاران ما در هلال احمر دادند، ولی با توجه به صحبت های ضد و نقیض به صورت موثق نمی دانیم دو نفر یا سه نفر در این منطقه مفقود شدند.

به گفته کریمی نیروهای هلال احمر تمام تلاش خود را برای پیدا کردن این افرد انجام می دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد