صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » جلد دوم کتاب «فلسفه ارتباطات: دیدگاه‌ها و بینش‌های معاصر» منتشر می شود

جلد دوم کتاب «فلسفه ارتباطات: دیدگاه‌ها و بینش‌های معاصر» منتشر می شود

غلامرضا آذری گفت: جلد دوم کتاب «فلسفه ارتباطات: دیدگاه‌ها و بینش‌های معاصر» به زودی تقدیم حضور جامعه علمی و هنری کشور می‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۲ - سه شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۲۶

غلامرضا آذری در گفتگو با صاحب نیوز بیان کرد: جلد دوم کتاب «فلسفه ارتباطات: دیدگاه‌ها و بینش‌های معاصر» ویراسته کنستانتین بودوریس و تاکیس پولاکاس به زودی تقدیم حضور جامعه علمی و هنری کشور می‌شود.

مترجم کتاب فسلفه ارتباطات، دیدگاه ها و بینش های معاصر گفت: این کتاب از منظر دیدگاه‌ها و بینش‌های معاصر، راه‌های مختلفی را برای درک فلسفه‌های ارتباطات ارائه می‌دهد؛ نویسندگان به تأملی عمیق در پدیده‌های عصر حاضر، مانند انفجار اطلاعات و پیشرفت‌های نوینِ فناوری‌های ارتباطی و رسانه‌ای نظر دارند و سعی کردند به ما کمک کنند که شیوه‌های قابل قبول فلسفیدن ارتباطات و چگونگیِ اندیشیدن آن را دریابیم.

عضو هیئت علمی دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه ادامه داد: به همین ترتیب از پرتو این اقدام می توانیم به برقراری ارتباط مؤثر با این پدیدارها، دست بیابیم؛ اغلب مقالات می‌کوشند امید و توجه‌ ما را به بُنیان‌های فلسفیِ علم ارتباطات که در مباحثه‌های عمومی، مناقشه‌ها، مجادله‌ها، گفت‌وگوها و گفتمان‌های غالب بیشتر دانشکده‌ها و دانشگاه‌های جهان ریشه دوانده است با برترین تعامل‌ها و تبادل‌های گروه‌های فکری و روشی این حوزه و رشته علمی رویارو کنند.

آذری خاطر نشان کرد: مطالعه این کتاب برای کلیه استادان، کارشناسان و دانشجویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی در حوزه‌های علوم ارتباطات، مطالعات فرهنگی و رسانه‌ای، فلسفه، بلاغت و حکمت جذاب خواهد بود.

به گزارش صاحب نیوز؛ جلد دوم کتاب «فلسفه ارتباطات: دیدگاه‌ها و بینش‌های معاصر» با ترجمه دکتر غلامرضا آذری و حسین کیانی از سوی انتشارات لوگوس منتشر می شود و تا دو ماه آینده در دسترس علاقمندان خواهد بود. جلد نخست این کتاب هم چهار سال پیش منتشر شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99