صفحه اصلی » ورزشی » مربی پیشین ذوب آهن از آنچه نمی خواست بگوید، گفت!

مربی پیشین ذوب آهن از آنچه نمی خواست بگوید، گفت!

در حالی که نمازی در زمان جدایی خود از دلخوری هایش در باشگاه ذوب آهن نگفت، اما در اتفاقات اخیر واکنشی که نشان داد که از دلخوریهای خود پرده برداشت.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۳ - سه شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ در حالی که صحبت های بین جواد محمدی و سعید آذری مدیر عامل فعلی و پیشین باشگاه ذوب آهن بالا گرفته است و سعید آذری به نوعی محمدی را تهدید کرده است تا در سه روز اسناد صحبتی که مبنی بر بدهی 100 میلیارد تومانی باشگاه دارد، منتشر کند؛ این شرایط در حالی رقم خورد که سبزپوشان بیشتر از هر زمانی نیاز به آرامش دارند.

در این میان امید نمازی که قبل از منصوریان هدایت ذوب آهن را بر عهده داشت هم وارد این بحش شد و در اینستاگرام خود، سعید آذری را عامل وضعیت فعلی ذوب آهن مطرح کرد.

در روز جدایی نمازی از تیم ذوب آهن این مربی یک مصاحبه انجام داده است که بازنشر آن با این قضیه بی ارتباط نیست؛ در بخشی از این مصاحبه امید نمازی گفته است: نمازی در مورد اینکه تا اینجا آذری از او حمایت می کرده اما هیات مدیره با ماندن او مخالف بوده است، هم بیان کرد: من تشخیص می دهم که آذری می خواست این پروژه ای که ما شروع کرده بودیم به مقصد برسد و همه تلاشش را کرد. متاسفانه از بالاتر از آذری و از درون هیات مدیره فشار هایی وجود داشت. آنها کاندیداهای خودشان را داشتند و فکر نمی کردند که ما بتوانیم نتایج را جبران کنیم. آذری هم تا یک جایی می توانست مقاومت کند و به اصطلاح موضع خودش هم در خطر بود. به همین دلیل صحبت کردیم و توافقی جدا شدیم.

او ادامه داد: من احساس می کنم هم از درون کارخانه و هم از درون هیئت مدیره فشارهایی به آذری وارد می کردند. شاید برداشت من هم اشتباه باشد اما احساس من این است. هر پروژه جدیدی زمان می خواهد تا به اهداف برنامه ریزی شده برسد. متاسفانه در فوتبال ایران این صبر و حوصله کم است و همه به دنبال نتیجه فوری هستند.

سرمربی سابق ذوب آهن در مورد اینکه آیا مساله ای در این مدت او را در باشگاه ذوب آهن اذیت کرده بود هم توضیح داد: بله مسائلی وجود داشته است اما من نمی خواهم راجع به آنها صحبت کنم. من کارم در ذوب آهن تمام شده است. امیدوارم که به اهدافشان برسند. من سابقه خوبی دارم و کار برایم کم نیست و به زودی در جای دیگری مشغول می شوم. در هر صورت دوست ندارم به این مسائل دامن بزنم. من با آرامش جدا شدم و می‌خواهم با آرامش هم ادامه بدهم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد