صفحه اصلی » ورزشی » بازی پایانی لیگ فوتسال پایان نداشت

بازی پایانی لیگ فوتسال پایان نداشت

اعتراضات شهروند ساری چهار دقیقه به پایان بازی شدت گرفت و بعد از پاورپلی که گیتی پسند انجام داد و پیراهن دروازه بان با بازیکن پنجم شباهت داشت اعتراضات بیشتر شد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۱ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ دیدار برگشت فینال لیگ برتر فوتسال امید کشور عصر دیروز در ورزشگاه پیروزی اصفهان بین تیم‌های گیتی‌پسند و شهروند ساری برگزار شد، بازی رفت این دو تیم با تساوی چهار گله به پایان رسیده بود. در این بازی ابتدا شهروند ساری با سید بهداد شیخ سلیمی به گل رسید و در حالی که گیتی پسند حملاتش به در بسته می خورد اما در نهایت و ۱۲ ثانیه مانده به پایان بازی توسط مسعود یوسفی به گل رسیدند تا این تساوی آن ها را به مقام قهرمانی برساند.

اعتراضات شهروند ساری چهار دقیقه به پایان بازی شدت گرفت و بعد از پاورپلی که گیتی پسند انجام داد و پیراهن دروازه بان با بازیکن پنجم شباهت داشت اعتراضات بیشتر شد. بعد از گل تساوی جو بازی بهم ریخت و در حالی که فقط ۱۱ ثانیه از بازی باقی مانده بود داوران بعد از ۱۵ دقیقه تصمیم گرفتند این ۱۱ ثانیه ادامه پیدا کند، امّا تیم شهروند ساری در زمین حضور پیدا نکرد.

به این ترتیب تکلیف قهرمان این مسابقات بعد از رأی کمیته انضباطی مشخص می شود؛ این تساوی گیتی پسند را به مقام قهرمانی می رساند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد