صفحه اصلی » اجتماعی » افزایش ۱۵ درصدی صدقات در شهرضا

افزایش ۱۵ درصدی صدقات در شهرضا

رئیس کمیته امداد شهرضا از افزایش 15 درصدی میزان صدقات در این شهرستان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۲ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ عبدالرزاق میرزایی گفت: هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال صدقه از ابتدای امسال تاکنون در این شهرستان جمع آوری شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش نشان می‌دهد.

رئیس کمیته امداد امام‌ خمینی(ره) شهرستان شهرضا اظهار داشت: این میزان صدقه از 14 هزار صندوق کوچک توزیع شده در سطح شهر، خانواده ها و مغازه ها و 910 صندوق بزرگ جمع آوری شده است.

وی افزود: صدقه های جمع آوری شده برای اجرای طرح‌های عمرانی، فرهنگی، تأمین جهیزیه، کمک هزینه درمان، اشتغال و کمک‌های موردی مددجویان تحت پوشش این نهاد هزینه می‌شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: پرداخت صدقه از طریق روش‌ های نوین راهی مؤثر در کاهش هزینه ‌های جمع ‌آوری و توزیع کمک های مردمی بین نیازمندان است.

وی یکی از برنامه ها و رسالت های کمیته امداد شهرستان شهرضا را الکترونیکی کردن جمع آوری کمک ها عنوان کرد و گفت: با استفاده از روش های نوین الکترونیکی برای پرداخت صدقات، کمک های مردمی در کوتاهترین زمان ممکن به دست نیازمندان می رسد.

رئیس کمیته امداد شهرضا گفت: مردم خیراندیش می توانند صدقات خود را به صورت الکترونیک از طریق سامانه #8877*0317*پرداخت کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99