صفحه اصلی » ورزشی » ثمره شهادت شهید حججی نابودی داعش و شهادت سردار سلیمانی نابودی اسرائیل است

ثمره شهادت شهید حججی نابودی داعش و شهادت سردار سلیمانی نابودی اسرائیل است

رئیس هیات روستایی و بازی های بومی و محلی استان اصفهان گفت: دشمن بداند و آگاه باشد شهید حججی را از ما گرفتند و ثمره آن نابودی داعش بود و امروز قاسم سلیمانی را از ما گرفتند که نابودی اسرائیل ثمره آن خواهد بود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۱ - جمعه ۱۳۹۸/۱۰/۱۳

مهدی اسدی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: زمانی دشمن حزب جمهوری اسلامی را منتشر کرد و فکر کرد کار جمهوری اسلامی تمام شده است، اما به کوری چشم دشمن این اتفاق نیفتاد.

رئیس هیات روستایی و بازی های بومی و محلی استان اصفهان تصریح کرد: دوباره دشمن رئیس جمهور و نخست وزیری را به شهادت رساند ولی مردم مستحکم و قوی تر شدند و در هشت سال دفاع مقدس نشان دادند که  کنار ولایت ایستاده اند.

وی افزود: بهترین عزیز و  مالک اشتر ولی فقیه را از ما امروز گرفتند، حاج قاسم برای جبهه مقاومت یک ملت بود اما ما بهشتی ها و قاسم سلیمانی ها بسیار داریم.

اسدی در ادامه بیان کرد: دشمن بداند و آگاه باشد شهید حججی را از ما گرفتند و تاوان آن نابودی داعش بود و امروز قاسم سلیمانی را از ما گرفتند که ان شاالله نابودی اسرائیل تاوان آن خواهد بود.

مهدی اسدی با بیان اینکه قاسم سلیمانی یک ملت و یک مقاومت جهانی بود و حیف بود که از دست ما رفت اما دشمن خیال باطل می کند که قاسم سلیمانی را از ما گرفت و مقاومت را از ما می گیرد؛ قطعاً مقاومت قوی تر خواهد شد، عنوان کرد: یقین بدانید که نیروهای مقاومت انتقام سختی را از آمریکا و اسرائیل را خواهند گرفت.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد