صفحه اصلی » مقاومت » هر حماقتی از سوی دشمن در سریع ترین زمان پاسخ داده می شود

هر حماقتی از سوی دشمن در سریع ترین زمان پاسخ داده می شود

سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اگر حماقتی از دشمن سر بزند، مطمئناً با شدت و در سریع ترین زمان پاسخ داده می شود و حتماً از این پاسخ ها پشیمان خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۰۵:۲۹ - شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۱

سرتیپ پاسدار ابوالفضل شکارچی در گفتگو با صاحب نیوز بیان کرد: اگر مسئولان کشور مانند نیروهای مسلح که در اوج تحریم ها به خودکفایی کامل رسیدند، از همین مدل استفاده کنند و مدیریت انقلابی و جهادی و مدیریت دغدغه مند برای حل مسائل را بر کشور حاکم کنند، مشکلی نخواهیم داشت؛ چرا که ما کشور ثروتمند، قدرتمند و هوشمندی هستیم و همه مشکلات کشور به همین صورت قابل حل است.

سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: ما نعمت عظیمی به نام ولایت فقیه داریم که روی کره زمین بی نظیر است و با وجود این نعمت عظیم و هوشمند که دردمند، مردم شناس، موقع شناس و دشمن شناس است دغدغه ای نداریم که انقلاب مسیر خهودش را ادامه خواهد داد.

وی با اشاره به این که جمهوری اسلامی در حوزه نظامی صاحب قدرت است، افزود: این که دشمن کاری نمی کند با این که دشمن اگر حرکتی کند پاسخ سختی خواهد گرفت دو مقوله جدا هستند؛ ممکن است حماقتی از دشمن سر بزند، امّا مطمئناً با شدت و در سریع ترین زمان پاسخ داده می شود و حتماً از این پاسخ ها پشیمان خواهد شد.

سردار شکارچی در پایان خاطر نشان کرد: همین طور که ما از تفکر انقلابی در حوزه سخت استفاده کردیم باید در حوزه نرم هم توانمندی های خود را بکار بگیریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99