صفحه اصلی » مقاومت » شهدای جبهه مقاومت عزت والایی به چهره انقلاب اسلامی بخشیدند

شهدای جبهه مقاومت عزت والایی به چهره انقلاب اسلامی بخشیدند

فرمانده ناحیه مقاومت مبارکه گفت: شهدای جبهه مقاومت افتخارو عزت والایی به چهره ی انقلاب اسلامی در سرتاسر جهان بخشیدند؛ مردم شریف ایران اسلامی با حضور میلیونی و حماسی در تشییع پیکرسردار دلها،حاج قاسم سلیمانی و همراهانشان بار دیگر با آرمان های شهدا و انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۷ - دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ علی اصغر عطایی شامگاه یک شنبه در یادواره «شهید آبروی محلّه،فرمانده شهید علی گل محمدی» ایام فاطمیّه و جان باختن جمعی از هموطنان در سانحه هوایی اخیر را تسلیت گفت و از خانواده بزرگوار شهید و برگزار کنندگان این یادواره تقدیر و قدردانی کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت مبارکه تصریح کرد: شهدای جبهه مقاومت افتخار و عزت والایی به چهره انقلاب اسلامی درسرتاسر جهان بخشیدند؛ مردم شریف ایران اسلامی با حضور میلیونی و حماسی در تشییع پیکر سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی و همراهان آن ها بار دیگر با آرمان های شهدا و انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند، لذا حضور آحاد مردم به معنای اعلام بیزاری و نفرت از استکبار جهانی به ویژه آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی بود.

وی افزود: حضور میلیونی مردم در صحنه به معنای قدردانی از نظام و انقلاب اسلامی است؛ بنابراین اقتدار و عزت امروز ما مدیون و مرهون خون پاک شهیدان و روحیه شهادت طلبی مردان دیروز این سرزمین است؛ به برکت وجود انقلاب، کشور ایران توانسته جایگاه ویژه ای در دنیا داشته باشد البته دشمنان ما و استکبار جهانی نیز به قدرت های نظامی دست یافته اند، اما آن چیزی که رمز موفقیت و سربلندی کشور ماست فرهنگ ایثار و شهادت در بین مردم است.

عطایی در پایان گفت: آمریکا امروز دچار ترس و افول قدرت‌ شده و به وضوح از مواضع قبلی در حال عقب نشینی است؛ امیدواریم با ایستادگی مردم عزیز و جبهه مقاومت نابودی اسرائیل و بیرون راندن آمریکای جنایتکار از منطقه راشاهد باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد