سردار احمدی در این مراسم گفت: شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی انتظار می رفت.

وی ادامه داد: هم خود ایشان منتظر شهادت بود و هم شرایطی که این بزرگوار در آن قرار گرفته بود بیانگر قطعی بودن شهادت ایشان بود اما زمان و مکان این شهادت مکتوم و نامعلوم بود.پ

سردار احمدی اظهار کرد: مشیت الهی بر این قرار گرفت که در آغازین لحظات صبح جمعه و همزمان با دهه فاطمیه در سرزمین خون و حماسه و قیام، سرزمینی که نگینش کربلاست به شهادت برسد.

وی عنوان کرد: سعادت سردار سلیمانی بر این بود که به دست شقی ترین آحاد بشر به شهادت برسد.

این مقام مسئول در نیروی قدس سپاه اظهار داشت: یکی از دلایل شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی خواسته‌ی دیرینه او بود که همواره شهادت‌طلبی می‌کرد.

سردار احمدی با اشاره به شجاع نبودن جنایتکاران گفت: دلیل اینگونه ترور سردار سلیمانی را تنها می‌توان عدم توان آمریکا و جنایتکاران دیگر در مقابله حضوری با سردار خواند.
این مسول نظامی از ویژگی های حاج قاسم را اینگونه بیان کرد: حاج قاسم انسانی مجاهد، بلند نظر و بلند همت بود که ای در عین حال در میادین متعدد جهادی حضور داشت و این یعنی جامعیت… .

وی ادامه داد و گفت: در هر عرصه‌ای که دشمن پا به میدان می گذاشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی حضور داشت و مدافع مظلومان بود.

سردار احمدی تصریح کرد: غرور در وجود سردار حاج قاسم سلیمانی با این همه ویژگی بزرگ جای نداشت و بی ریا زندگانی می‌کرد و او فردی متواضع و فروتن بود.

وی خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی حتی یک روز برای القاب و عناوینی همچون دکتر مهندس و… کار نکرد و تمامی کارهایش را برای رضای خداوند و مردم مسلمان جهان انجام داد.

این مقام مسئول در نیروی قدس سپاه گفت: این انسان مجاهدِ مهاجرِ پیروز بر قدرت نفس و شیطان درون و این قهرمان و سردار رشید در جهاد اکبر می تواند پرچم مبارزه با تباهی روزگار و ظلم و استکبار جهانی را به اهتزاز در بیاورد و از اقصی نقاط عالم مجاهدینی را زیر این پرچم جذب کند و به مبارزه با ظلم و ستم بپردازد. هر کسی توان انجام دادن این کار را ندارد.

سردار احمدی در پایان تاکید کرد: حاج قاسم انسانی فراجناحی و فراملی بود، او انسانی بود برای همه انسانیت و اگر مجاهدت‌های او و یارانش نبود اکنون حرم اهل بیت علیهم السلام و… دیگر وجود نداشت و ویران شده بود.

انتهای پیام/