صفحه اصلی » حوزه و دانشگاه » موافقت قطعی شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد چهار رشته کارشناسی ارشد دانشگاه کاشان

موافقت قطعی شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد چهار رشته کارشناسی ارشد دانشگاه کاشان

مدیر برنامه ریزی و توسعه دانشگاه کاشان از موافقت قطعی شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد چهار رشته کارشناسی ارشد در این دانشگاه خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ - سه شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ عبدالله رمضانی علوی اظهار داشت: شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد 4رشته تحصیلی مهندسی کامپیوتر- هوش مصنوعی، پژوهش علوم اجتماعی، شیمی دارویی و روان شناسی عمومی در مقطع کارشناس ارشد در دانشگاه کاشان موافقت نموده است.

وی افزود: با ایجاد این رشته ها، تعداد رشته گرایش های مقطع کارشناسی ارشد  این دانشگاه به حدود    67   رشته  افزایش می یابد.

مدیر برنامه ریزی و توسعه دانشگاه کاشان اظهار داشت:  مراحل کارشناسی ایجاد رشته های تحصیلی معماری و انرژی در مقطع کارشناسی ارشد و مهندسی مکانیک  ساخت و تولید در مقطع کارشناسی انجام و جهت طرح و تصویب به شورای گسترش آموزش عالی ارائه شده است.

رمضانی با بیان اینکه فرایند بررسی و ایجاد رشته تحصیلی جدید در دفتر گسترش و آموزش عالی کاملا الکترونیکی و صرفا از طریق سامانه آموزش عالی(hes) امکان پذیر می باشد، خاطر نشان کرد: کلیه درخواست ها پس از تایید اولیه توسط کارشناسان دفتر، جهت بررسی بیشتر به کمیته تخصصی ذیربط ارائه و سپس در صورت تایید کمیته تخصصی، جهت تصمیم گیری نهایی به شورای گسترش آموزش عالی ارسال می گردد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99