صاحب نیوز

1549342936-488

موافقت قطعی شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد چهار رشته کارشناسی ارشد دانشگاه کاشان

مدیر برنامه ریزی و توسعه دانشگاه کاشان از موافقت قطعی شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد چهار رشته کارشناسی ارشد در این دانشگاه خبر داد.

کدخبر: 988138
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ @ ۱۰:۳۰


به گزارش صاحب نیوز؛ عبدالله رمضانی علوی اظهار داشت: شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد 4رشته تحصیلی مهندسی کامپیوتر- هوش مصنوعی، پژوهش علوم اجتماعی، شیمی دارویی و روان شناسی عمومی در مقطع کارشناس ارشد در دانشگاه کاشان موافقت نموده است.

وی افزود: با ایجاد این رشته ها، تعداد رشته گرایش های مقطع کارشناسی ارشد  این دانشگاه به حدود    67   رشته  افزایش می یابد.

مدیر برنامه ریزی و توسعه دانشگاه کاشان اظهار داشت:  مراحل کارشناسی ایجاد رشته های تحصیلی معماری و انرژی در مقطع کارشناسی ارشد و مهندسی مکانیک  ساخت و تولید در مقطع کارشناسی انجام و جهت طرح و تصویب به شورای گسترش آموزش عالی ارائه شده است.

رمضانی با بیان اینکه فرایند بررسی و ایجاد رشته تحصیلی جدید در دفتر گسترش و آموزش عالی کاملا الکترونیکی و صرفا از طریق سامانه آموزش عالی(hes) امکان پذیر می باشد، خاطر نشان کرد: کلیه درخواست ها پس از تایید اولیه توسط کارشناسان دفتر، جهت بررسی بیشتر به کمیته تخصصی ذیربط ارائه و سپس در صورت تایید کمیته تخصصی، جهت تصمیم گیری نهایی به شورای گسترش آموزش عالی ارسال می گردد.

انتهای پیام/