صفحه اصلی » اجتماعی » لبیک هیئت رزمندگان اسلام به فراخوان رهبری برای حضور در مناطق سیل زده/ اولین محموله کمک های مردم اصفهان به بلوچستان اعزام شد

لبیک هیئت رزمندگان اسلام به فراخوان رهبری برای حضور در مناطق سیل زده/ اولین محموله کمک های مردم اصفهان به بلوچستان اعزام شد

مسئول هیئت رزمندگان اسلام اصفهان با اشاره کمک های مردم اصفهان برای انتقال به مناطق سیل زده، گفت: یک کامیون آب آشامیدنی، شامل هشت هزار شل آب و پتو تاکنون برای این مناطق جمع آوری شده و بخشی از کمک های مالی نیز برای تهیه آرد در نظر گرفته شده است و در طول امروز و فردا به این مناطق ارسال می شود.

تاریخ انتشار: ۰۴:۴۵ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵

محمد نادرالاصل در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به فراخوان رهبر معظم انقلاب برای حضور گروه های جهادی در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: پس از فراخوان مقام معظم رهبری برای کمک به این مناطق، ستادهای مردمی هیئت رزمندگان اصفهان کار خود را آغاز کرده اند و به گروه های جهادی این هیئت هم اعلام شده است.

مسئول هیئت رزمندگان اسلام اصفهان ادامه داد: گروه های جهادی این هیئت با توجه به آرام شدن نسبی فضای شادگان اهواز از این منطقه همراه با اقلام تهیه شده به سیستان و بلوچستان اعزامشدند.

وی در رابطه با اقلام تهیه شده اعلام کرد: این اقلام شامل، کپسول های گاز، آب آشامیدنی، آرد، پتو و وسایل اولیه است.

نادرالاصل با اشاره کمک های مردم اصفهان برای انتقال به مناطق سیل زده، گفت: یک کامیون آب آشامیدنی، شامل هشت هزار شل و پتو تا کنون برای این مناطق جمع آوری شده و بخشی از کمک های مالی هم برای تهیه آرد در نظر گرفته شده است و در طول امروز و فردا به این مناطق ارسال می شود.

مسئول هیئت رزمندگان اسلام اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر یک گروه جهادی به این مناطق اعرام شده است، خاطر نشان کرد: در حال تلاش برای تامین اقلام مورد نیاز برای پاکسازی این مناطق از جمله لجن کش هستیم.

وی در پایان اعلام کرد: مردم می توانند کمک های خود را به 53 دفتر هیئت رزمندگان اسلام در سراسر استان تحویل دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد