صفحه اصلی » تولیدی » برندهای خوراکی غیر بهداشتی در بازار را بشناسید

برندهای خوراکی غیر بهداشتی در بازار را بشناسید

معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكی نام چند محصول را به عنوان محصولات فاقد مجوز بهداشتی اعلام کرد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۸ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ بنا بر اعلام معاونت غذا و دارو  دانشگاه علوم پزشكي در خصوص محصول سوهان با نام تجاری مخصوص کادویی، با توجه به پروانه ساخت و مجوز به شماره ۱_ ۳۹/۱۲۱۳  این کالا جعلی بوده و عرضه تجاري آن مورد تاييد نیست.

همچنین بر اساس اعلام این معاونت در خصوص محصول قیصی با نام تجاری باغنار، کالای مذکور  فاقد مجوز بهداشتي و غیر مجاز بوده و عرضه تجاري آن مورد تاييد نیست.

همچنین قبل از این هم معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكی در خصوص محصول عسل با نام تجاری سبحان خوانسار اعلام کرده بود، این کالا فاقد مجوز بهداشتي و غیر مجاز بوده و عرضه تجاری آن مورد تأييد نیست و در خصوص محصول دوغ ارگانیک با نام تجاری راعی، با توجه به پروانه ساخت و مجوز به شماره ۱۸/۳۰۱۱۵ این کالا نیز جعلی بوده و عرضه تجاري آن خلاف ضوابط بهداشتی است.

در خصوص محصول نمک با نام تجاري دریاچه قم، با توجه به پروانه ساخت و مجوز به شماره ۳۲/۱۰۷۴۸، این نمک جعلی بوده و عرضه تجاري آن مورد تأييد نیست. در خصوص محلول زعفران با نام تجاري زرین خراسان هم با توجه به پروانه ساخت و مجوز به شماره ۳۲/۱۱۶۲۶ این کالا جعلی بوده و عرضه تجاري آن مجاز اعلام نشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد