صفحه اصلی » ورزشی » چرخابی: اولین ضربه را زمانی خوردیم که عربستان زور گفت و قبول کردیم/به هیچ عنوان نباید زیر حرف زور AFC برویم

چرخابی: اولین ضربه را زمانی خوردیم که عربستان زور گفت و قبول کردیم/به هیچ عنوان نباید زیر حرف زور AFC برویم

مربی فوتبال گفت: اولین ضربه را زمانی خوردیم که عربستان زور گفت و ما قبول کردیم که در مقابل تیم های این کشور مهمان شویم و بازی های رفت و برگشت را در زمین بی طرف بازی کنیم.

تاریخ انتشار: ۰۹:۳۱ - دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۳۰

حسین چرخابی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی صاحب نیوز اظهار کرد: اولین ضربه را زمانی خوردیم که عربستان زور گفت و ما قبول کردیم که در مقابل تیم های این کشور میهمان شویم و بازی های رفت و برگشت را در زمین بی طرف بازی کنیم.

این مربی فوتبال تصریح کرد: بدتر از این موضوع این بود که عربستان بیشتر انتخاب می کرد که ما در چه کشوری به مصاف تیم های این کشور برویم و مشاهده می کردیم کشوری را انتخاب می کرد که هم مرز یا هم مسلک و یا نزدیکش باشد.

وی افزود: در این چند سال از این موضوع ضربات زیادی خوردیم و چه از نظر اقتصادی و چه از نظر اجتماعی ضرر کردیم و در این زمینه زیر بار حرف زور عربستان رفتیم.

چرخابی در ادامه بیان کرد: این موضوع برایم بسیار جالب است که ما وقتی اخبار را رصد می کنیم در کشورهایی مانند سوریه، عراق، یمن و لبنان درگیری هایی وجود دارد، اما بازی ها در این کشورها انجام می شود اما در ایران که آرامش برقرار است گفته می شود نباید در این کشور بازی برگزار شود.

این مدرس فوتبال عنوان کرد: مشخص است که کنفدراسیون آسیا در این موضوع مسائل سیاسی را دخیل کرده است و یک حرف و درخواست بی منطق را ارائه کرده است.

حسین چرخابی اذعان کرد: اگر ما این موضوع را برای تیم های باشگاه خود قبول کنیم در آینده این موضوع برای تیم ملی هم اتفاق خواهد افتاد و حتی این موضوع به رشته های دیگر ورزشی ما هم خواهد رسید.

وی در ادامه گفت: به نظر من نباید به هیچ وجه زیر بار این قضیه برویم؛ وقتی حرف زوری زده می شود ما نباید زیر بار حرف زور برویم حتی اگر محرومیت هایی برای ما هم در بر داشته باشد.

چرخابی  خاطرنشان کرد: هر کجا از دنیا از دلایل عدم شرکت خود با انسان های منطقی صحبت کنیم، حق را به ما می دهند؛ وقتی حرف زوری زده می شود و ما قبول کنیم این حرف زور ابعاد بیشتری پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد