صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » استقبال 70 هزار نفری اصفهانی ها از جشنواره فجر سال گذشته/ اکران هفت فیلم اصفهانی در جشنواره امسال

استقبال 70 هزار نفری اصفهانی ها از جشنواره فجر سال گذشته/ اکران هفت فیلم اصفهانی در جشنواره امسال

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: سال گذشته 70 هزار نفر اصفهانی به تماشای فیلم های جشنواره فجر نشستند و امسال 7 فیلم با تهیه کنندگی و کارگرانی اصفهانی ها در این جشنواره اکران می شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱ - دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۳۰

محمدعلی جعفری در گفتگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صاحب نیوز در خصوص برگزاری جشنواره فیلم فجر در اصفهان اظهار کرد: مقدمات جشنواره امسال در حال انجام است و یک هفته قبل از دهه فجر جشنواره فیلم فجر آغاز می شود، سازمان سینمایی حدود 12 فیلم را برای اکران در اختیار استان قرار می دهد و دیگر فیلم های جشنواره هم توسط دو پردیس سینمایی ساحل و سیتی سنتر خریداری می شود.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: جشنواره فیلم فجر سال گذشته استقبال بی نظیری داشتیم و حدود 70 هزار نفر از مجموع جشنواره فجر اصفهان استقبال کردند.

وی افزود: جشنواره اصفهان، صرفا اکران فیلم های جشنواره نیست و اکران فیلم های اصفهانی هم داریم، امسال هم هفت فیلم با کارگردانی و تهیه کنندگی اصفهانی ها برای اکران در جشنواره فیلم فجر داریم.

جعفری بیان کرد: امسال علاوه بر اکران ها فیلم های اصفهانی برگزاری کارگاه های جنبی را داریم و امیدواریم این کارگاه ها به افزایش بازدید کننده کمک کند.

وی با توضیح اینکه امسال جشنواره علاوه پردیس سینمایی ستی سنتر، در پردیس سینمایی ساحل هم برگزار می شود، تصریح کرد: انتظار داریم بازدیدکنندگان امسال هم مانند سال گذشته افزایش چشم گیری داشته باشند؛ یک سانس رایگان برای هنرمندان استان در نظر گرفتیم و به افراد واجد شرایط داده می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد