صاحب نیوز

1617062

حضور تیم های تخصصی شهرداری اصفهان در مناطق سیل زده بلوچستان

مدیر روابط عمومی شهرداری اصفهان از حضور 13 نیروی امدادی و تیم های تخصصی در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد.

کدخبر: 988808
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ @ ۰۳:۲۹


ایمان حجتی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی صاحب نیوز در خصوص کمک شهرداری اصفهان به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: هفته گذشته با شروع سیل در این استان شهردار اصفهان با شهردار مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان تماس گرفتند و نیاز این شهرها را جویان شدند.

مدیر روابط عمومی شهرداری اصفهان گفت: عمده نیاز اعلامی و خواست کمک داشتند، تیم های خدمات شهری بود که برای رفع آب گرفتی منازل سیل زدگان کمک کند.

وی افزود: این بحث را ما در ایام عید نوروز هم داشتیم و تیم هایی از شهرداری اصفهان به استان خوزستان و لرستان اعزام شدند.

حجتی با بیان اینکه در مرحله اول تیم های رفع آب گرفتگی ستاد سیل شهر اصفهان و تیم های تخصصی غواصی سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان روز چهارشنبه به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان اعزام کردیم، تصریح کرد: در مرحله اول، تیم های کامل ستاد سیل و رفع آب گرفتگی شامل ۱۳ نیروی امدادی، تجهیزات کامل امداد و نجات و خدمات آتش نشانی، ۳ خودرو که هر خودرو دارای دو پمپ بزرگ آب کش و دو پمپ لجن کش، یک دستگاه جرثقیل، بود، به این مناطق اعزام شدند.

وی با توضیح اینکه تیم ها از صبح پنجشنبه فعالیت های خود را آغاز کردند، خاطر نشان کرد: روز پنجشنبه هم 5 دستگاه تانکر آب و یک دستگاه کامیون کمپرسی در مرحله دوم به مناطق سیل زده این استان اعزام شدند و همچنین آقای نوروزی در این مناطق حضور پیدا کردند.

انتهای پیام/