صفحه اصلی » فناوری اطلاعات » تجلیل از برگزیدگان اولین رویداد تولید محتوای تخصصی فضای مجازی اصفهان/ راهیابی برگزیدگان به مرحله کشوری

تجلیل از برگزیدگان اولین رویداد تولید محتوای تخصصی فضای مجازی اصفهان/ راهیابی برگزیدگان به مرحله کشوری

دبیر اجرایی اولین رویداد تولید محتوای تخصصی فضای مجازی اصفهان گفت: آیین اختتامیه این رویداد روز جمعه برگزار و از تیم های برتر تجلیل می شود؛ برگزیدگان این رویداد به مرحله کشوری راه پیدا می کنند.

تاریخ انتشار: ۰۸:۰۰ - جمعه ۱۳۹۸/۱۱/۴

مجید پوستین دوز در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به برگزاری اولین رویداد تولید محتوای تخصصی بسیج در فضای مجازی اظهار کرد: این رویداد در استان اصفهان با توجه به راهبرد رهبر معظم انقلاب پیرامون فضای مجازی که می فرمایند «لازم است جوانان با هوشمندی، فضای مجازی را ابزاری برای زدن تو دهنی به دشمنان تبدیل کنند»، برگزار شد.

دبیر اجرایی اولین رویداد تولید محتوای تخصصی فضای مجازی اصفهان گفت: امروز خلا و کبود فعالیت نیروهای انقلابی در فضای مجازی کشور احساس می شود و بر این اساس اولین رویداد تولید محتوای تخصصی در فضای مجازی با استقبال نوجوانان و جوانان فعال در فضای مجازی مواجه شد.

وی افزود: هدف از برگزاری این رویداد تخصصی، عملیات آفندی و تیم‌سازی در فضای مجازی است.

پوستین دوز با بیان اینکه امروز به تعبیر مقام معظم رهبری در جنگ نرم به سر می‌بریم، تصریح کرد: بسیجیان و فعالان انقلابی فضای مجازی برای مقابله با این جنگ وارد عرصه شده‌اند تا در برابر توطئه‌های دشمنان و مافیای رسانه ای غرب  بایستند.

دبیر اجرایی برگزاری اولین رویداد تولید محتوای تخصصی بسیج در فضای مجازی در استان اصفهان اضافه کرد: این رویداد در سه حوزه بازی سازی ، انیمیشن و اپلیکیشن در پلت‌فرم‌های موبایلی از روز چهارشنبه، دوم بهمن ماه در حسینیه شهدای بسیج اصفهان برگزارشد.

پوستین دوز خاطر نشان کرد: در روز جمعه اختتامیه این رویداد از تیم های برتر تجلیل می شود و برگزیدگان به مرحله کشوری راه پیدا می کنند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد