صفحه اصلی » اقتصادی » وضعیت قیمت ها در بازار میوه و تره بار

وضعیت قیمت ها در بازار میوه و تره بار

امروز دوشنبه 30 دی، خبرنگار صاحب نیوز با حضور در فروشگاه و مغازه های میوه فروشی آخرین قیمت ها را در این بازار بررسی کرد.

تاریخ انتشار: ۱۹:۲۵ - دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۳۰

امروز دوشنبه 30 دی، خبرنگار صاحب نیوز با حضور در فروشگاه و مغازه های میوه فروشی آخرین قیمت ها را در این بازار بررسی کرد.

پرتقال از چهار  هزار  تا هفت هزار تومان، سیب از سه هزار و 500  تا شش هزار تومان و لیمو شیرین از چهار هزار و 500 تا شش هزار تومان به فروش می رسد.

همچنین نارنگی از سه هزار تا شش هزار تومان، موز ایرانی از هشت هزار تا 10 هزار تومان و موز خارجی از 10 تا 13  هزار تومان، خیار از سه هزار و 500  تا پنج هزار تومان در دسترس مشتریان است.

بادمجان از دو هزار و 500 تا 3 هزار تومان، کیوی از چهار تا پنج هزار و 500 تومان، پیاز از دو هزار تا سه هزار  و 500 تومان، خرمالو  از سه هزار و 500 تا پنج هزار تومان در مغازه ها قیمت خورده است.

لبو هم از یک هزار و 500 تا دو هزار و 500 تومان، انار از چهار هزار و 500 تا هشت هزار تومان، سیب زمینی از یک هزار  و 500 تا سه هزار تومان قیمت گذاری شده است.

هویج  از یک هزار  تا دو هزار تومان و گوجه از سه تا شش هزار تومان، به از چهار تا هشت هزار، خرمالو از چهار تا هشت هزار تومان در بازار قیمت خورده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد