صفحه اصلی » اجتماعی » 30 هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق در اصفهان کشف شد

30 هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق در اصفهان کشف شد

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان ازتوقیف یک دستگاه کامیون کشنده حامل 30 هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۷ - سه شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ کامران ریاحی اظهار داشت: کارآگاهان این پلیس با اشراف اطلاعاتی خود از حمل و قاچاق فرآورده های نفتی به وسیله یک دستگاه خودروی کامیون کشنده مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: کارآگاهان با انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی گسترده سرانجام موفق شدند خودروی مذکور را در یکی از خیابان های سطح شهر اصفهان شناسایی و متوقف کردند که در این عملیات طی بازرسی از خودروی 30 هزار لیتر فراورده نفتی یارانه ای که به صورت غیر مجاز و خارج از شبکه توزیع حمل می شدند کشف شد.

سرهنگ ریاحی با بیان اینکه ارزش محموله مکشوفه برابر اعلام کارشناسان مربوطه یک میلیارد و 820 میلیون ریال اعلام شده اظهار داشت: راننده خودرو این مقدار فراورده نفتی را در یکی از استان های همجوار بارگیری کرده و قصد انتقال آن به یکی از استان های دیگر را داشت که با هوشیاری به موقع ماموران در انجام عمل خود ناکام شد.

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: در این رابطه راننده دستگیر و همراه با پرونده تشکیل شده جهت اقدامات قانونی تحویل اداره تعزیرات حکومتی داده شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99