صفحه اصلی » ورزشی » هافبک مجارستانی سپاهان: در ایران احساس امنیت می‌کنم/ می‌خواهیم در ورزشگاه خودمان بازی کنیم

هافبک مجارستانی سپاهان: در ایران احساس امنیت می‌کنم/ می‌خواهیم در ورزشگاه خودمان بازی کنیم

هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: در حوزه فوتبال من احساس خوبی دارم و جو فوتبالی در اینجا را دوست دارم؛ اما در مورد زندگی مسائل قدری برای من متقاوت است چرا که من کاملا از یک محیط فرهنگی دیگر به اینجا آمده‌ام، اما خود را با این موضوع هم تطبیق داده‌ام.

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۳ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ ولادمیر کومان با اشاره به حاشیه‌سازی اخیر کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره عدم اعطای میزبانی ایران در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: در حال حاضر من در ایران احساس امنیت می‌کنم؛ صادقانه باید بگویم در مدت یک و نیم فصل حضورم در ایران شاهد اتفاقات متعدد بودم.

هافبک تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: در حوزه فوتبال من احساس خوبی دارم و جو فوتبالی در اینجا را دوست دارم؛ اما در مورد زندگی مسائل قدری برای من متقاوت است چرا که من کاملا از یک محیط فرهنگی دیگر به اینجا آمده‌ام، اما خود را با این موضوع نیز تطبیق داده‌ام.

وی درباره جو حاکم در فضای فوتبالی ایران تصریح کرد: چیزی که باید بگویم این است که جو حاکم بر فوتبال ایران عالی است و بازی‌ها سخت و با رقابت همراه است؛ تماشاگران ایرانی عالی هستند و بیشتر مردم ایران با من دوست هستند.

کومان درباره تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر عدم میزبانی تیم‌های ایرانی گفت: ما می‌خواهیم در ورزشگاه خود بازی کنیم، اما ببینید که آن‌ها چه تصمیمی برای ما گرفته‌اند؛ ما آماده‌سازی خوبی داشته‌ایم و آماده‌ایم تا برای هدفمان بجنگیم.

هافبک تیم فوتبال سپاهان در پایان گفت: ما در 3 جام حضور داریم و من امیدوارم ما بتوانیم در هر سه رقابت حضور داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99