صفحه اصلی » اجتماعی » بیمارستان افضلیان نایین به عنوان قطب ارجاع منطقه در نظر گرفته می‌شود

وزیر بهداشت در نایین:

بیمارستان افضلیان نایین به عنوان قطب ارجاع منطقه در نظر گرفته می‌شود

وزیر بهداشت و درمان بر لزوم بهره برداری از بیمارستان افضلیان نایین به عنوان قطب ارجاع منطقه و جبران کمبود‌های تخصصی تاکید کرد.

تاریخ انتشار: ۰۷:۳۵ - جمعه ۱۳۹۸/۱۱/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ سعید نمکی ، با اشاره به اینکه شهرستان نایین بعنوان شاهراه عبور و مرور مواصلاتی کشور قرار گرفته است، گفت: حجم زیادی از کار‌های تاسیساتی و مجهز نمودن پروژه بیمارستان افضلیان باقی مانده که با ارائه گزارش میزان برآورد هزینه جهت تکمیل آن از سوی معاونت علوم پزشکی اعتبارات لازم نسبت به تخصیص اعتبارات لازم در سازمان برنامه و بودجه اقدام می‌شود.

وی در پاسخ به اینکه اغلب شهروندان نایینی برای نیاز درمانی خود به استان‌های همجوار مراجعه می‌کنند و از کمبود متخصص رنج می‌برند، گفت: خوشبختانه با تلاش‌های انجام شده خدمات خوبی به جهت تکمیل و مجهز نمودن اتاق عمل، بهره برداری از ماموگرافی و در آینده ام. آر. آی در بیمارستان حشمتیه این شهر انجام شده و در سال جدید نسبت به تامین کمبود‌های درمانی و مستقر کردن متخصص اقدام خواهد شد.

وزیر بهداشت با تاکید به اینکه توسعه و تکمیل پروژه‌های بهداشتی و درمانی از اولویت‌های مهم وزارت بهداشت در سال آینده خواهد بود، بیان کرد: در سال جاری بیشترین میزان متخصص در طول ۲۰ سال گذشته به این منطقه تخصیص داده شده که در سال جدید تعداد قابل توجهی نیز در سهمیه جدید اختصاص خواهیم داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد