صفحه اصلی » مقاومت » امروز هر کدام از ما باید یک حاج قاسم سلیمانی در فضای مجازی باشیم

سردا فدا:

امروز هر کدام از ما باید یک حاج قاسم سلیمانی در فضای مجازی باشیم

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) با بیان اینکه فعالان فضای مجازی باید به صورت هماهنگ در این عرصه حرکت کنند، گفت: نقطه اشتراکات فعالان فضای مجازی در استان زیاد است و هر کدام از ما می توانیم یک حاج قاسم در عرصه فضای مجازی و جنگ نرم باشیم.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۶ - جمعه ۱۳۹۸/۱۱/۴

به گزارش صاحب نیوز؛  سردار مجتبی فدا صبح امروز در آیین اختتامیه اولین رویداد تولید محتوای تخصصی فضای مجازی استان اصفهان با بیان اینکه اصل حفظ انقلاب به مردم وابسته است، اظهار کرد: تا زمانی که مردم را نداشته باشیم، هیچ چیز نداریم؛ بسیاری از کشورها امکاناتی بسیار بیشتر از ما دارند، اما چون مردم را ندارند، در حل معضلات جاری خود دچار مشکل می شوند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) تصریح کرد: شاه همه چیز داشت، بزرگ ترین و مخوف ترین سیستم امنیتی، بزرگ ترین ارتش را در دست داشت، اما مردم را نداشت و همین موجب شد سقوط کند.

وی با بیان اینکه انسان باید در هر اقدام خود شرع و پایبندی به دین اسلام را رعایت کند و مقلد باشد، تصریح کرد: ما یک میلیون 300 هزار بسیجی داریم که از این جمع، تنها حاضران این رویداد تنها در فضای مجازی کار می کند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) با اشاره به تشییع چند ده میلیونی حاج قاسم سلیمانی در کشور، اظهار کرد: شهادت این مرد بزرگوار کل کشور را در برابر دشمنان متحد کرد.  

وی ادامه داد: امروز فضای مجازی یک جبهه، صحنه و مکان جدید برای مبارزه در برابر دشمنان جبهه انقلاب اسلامی است.

باید از حالت پدافندی به آقندی در فضای مجازی برسیم

فدا با بیان اینکه سربازارن این جبهه مشخص نیستند، عنوان کرد: محتوای خوب و متعلق به جبهه جمهوری اسلامی می تواند ما را از حالت پدافندی به حالت آفندی برساند و این کار فعالان این عرصه است.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) با بیان اینکه فعالان فضای مجازی باید به صورت هماهنگ در این عرصه حرکت کنند، خاطرنشان کرد: نقطه اشتراکات فعالان فضای مجازی در استان زیاد است و هر کدام از ما می توانیم یک حاج قاسم در عرصه فضای مجازی و جنگ نرم باشیم.

وی با بیان اینکه نباید در این عرصه خط کش بگذاریم، خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) برای انقلاب اسلامی از همه دعوت کرد تا به میدان بیایند، امروز هم هر کسی که دلش با انقلاب است باید در این جبهه از وجود او استفاده کرد.

فدا ادامه داد: حاج قاسم سلیمانی، ظرفیت های نهفته در فاطمیون، زینبیون، حیدریون و حماس و حزب الله را پیدا و شکوفا کرد و باید همه در عرصه فضای مجازی اینگونه استعدادهای نهفته را در این عرصه را کشف کنیم و در جبهه انقلاب از وجود آن ها استفاده کنیم.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) با بیان اینکه باید در موضوع دفاع از انقلاب، مبارزه با آمریکا، اقتدار ایران و عدم ذلت پذیری، هم پوشان و مورد وفاق باشیم، عنوان کرد: باید از تجربیات یکدیگر در این عرصه استفاده کنیم تا این جبهه هر روز قوی تر شود.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد