صفحه اصلی » سیاسی » نماز جمعه هفته گذشته رهبر معظم انقلاب یوم اللهی دیگر بود

امام جمعه موقت اصفهان:

نماز جمعه هفته گذشته رهبر معظم انقلاب یوم اللهی دیگر بود

امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه خطبه‌های نماز جمعه هفته گذشته رهبر معظم انقلاب تمام‌ فتنه‌ها را در هم‌ کوبید، عنوان کرد: اگر بحث ایشان بر محور یوم‌الله بود روز جمعه هفته گذشته هم یک ‌یوم‌الله بود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۵ - جمعه ۱۳۹۸/۱۱/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌الاسلام سید مجتبی میردامادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر اصفهان با بیان اینکه مشرکان به دنبال نابود اسلام و مسلمین هستند، اظهار کرد: انسان فطرتی الهی و به دنبال بقا دارد و حضرت امیرالمومنین(ع) هم به این نکته اشاره کرده اند.

امام جمعه اصفهان ادامه داد: این فظرت به دلیل وجود قیامت و دنیایی دیگر در وجود ما وجود دارد و تمام آنچه در رفتار و گفتار ما هست از سوی فرشتگانی که مخصوص همین کار خلق شده‌اند، ثبت و ضبط می‌شود.

وی با بیان اینکه خطبه‌های نماز جمعه هفته گذشته رهبر معظم انقلاب تمام‌ فتنه‌ها را در هم‌ کوبید، عنوان کرد: اگر بحث ایشان بر محور یوم‌الله بود روز جمعه هفته گذشته هم یک ‌یوم‌الله بود.

میردامادی با بیان اینکه رهبر انقلاب در این خطبه‌ها به درس های حضور معجزه‌گونه‌ ملت فهیم در تشییع پیکر‌ حاج‌ قاسم سلیمانی و‌ یارانش و‌ پاسخ‌ کوبنده سپاه در عین‌الاسد اشاره کردند، گفت: در تاریخ سابقه نداشت که ملت برای تشییع فردی این چنین حرکت کنند،‌ حمله هوایی به عین‌الاسد نیز یک‌معجزه بود و‌ در تاریخ نظیر نداشت.

وی با بیان اینکه تاکنون کسی چنین سیلی به آمریکا نزده بود، اظهار کرد: آمریکایی‌ها فهمیدند در برابر‌ قدرت معنویت و‌ توجه به خدا  ضعیف‌ترین انسان‌های روی زمین هستند.

میردامادی خاطرنشان کرد: آمریکا باور‌ نمی‌کرد ایران چنین جرأت و‌ قدرتی داشته باشد و موشک‌های نقطه‌زن ‌ایران بتواند پایگاه نظامی آمریکا را این چنین در هم‌کوبد، رهبر انقلاب با اشاره به اینکه جنتلمن‌های پشت میز مذاکره همان تروریست‌های فرودگاه بغداد هستند از قدرتمندی ایران و بی‌اعتمادی آمریکا صحبت کردند.

امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری باید در همه عرصه ها قوی شویم، تصریح کرد: اگر قوی نشده بودیم و‌ این قدرت نظامی و‌ جانبازی نیروهای مسلح در هوا، زمین در نیروی انتظامی، ارتش و‌ سپاه نبود همان اوایل ما را نابود کرده بودند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد