صفحه اصلی » اجتماعی » فوری | تکذیب خبر ورود کرونا به ایران / مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت: هیچ موردی از ابتلا به کرونا در کشور وجود ندارد

فوری | تکذیب خبر ورود کرونا به ایران / مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت: هیچ موردی از ابتلا به کرونا در کشور وجود ندارد

مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: هیچ مورد مبتلا به کرونا در کشور با وجود ندارد که آزمایش آن مثبت باشد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۴ - سه شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۸

کیانوش جهانپور در گفتگو با خبرنگار اجتماعی صاحب نیوز پیرامون خبر منتشر شده در خصوص مشاهده دو مورد ابتلا به کرونا در یزد بیان کرد: تا کنون هیچ موردی از ابتلا به کرونا که نتایج آزمایشگاهی آن را ثابت کند در کشور وجود ندارد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در رابطه با احتمال تحریف سخنان اخیر وزیر بهداشت از سوی برخی رسانه های خارجی ادامه داد: وزیر بهداشت گفته بود دو مورد مشکوک وجود داشت امّا شواهد آزمایشگاهی تا کنون چنین چیزی را تأیید نکرد و تا کنون هیچ مورد مبتلا به کرونا در کشور با وجود ندارد که آزمایش آن مثبت باشد.

وی افزود: در رابطه با موردی که وزیر بهداشت گفت، دو نفر توریست خارجی چینی و آلمانی در یزد مشکوک بودند که نتایج آزمایشگاهی در حال حاضر ابتلا به این بیماری را ثابت نمی کند.

مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت در پایان تصریح کرد: در مناطقی دیگری در کشور در این چند روزه هم موارد مشکوکی مشاهده شد که آزمایشات مربوطه بلافاصله انجام شد و در بین آن ها هم هیچ موردی به اثبات نرسید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

20 − هفده =