صفحه اصلی » سیاسی » آغاز حرکت های موثر جبهه انقلاب در فضای مجازی / دشمن در فضای مجازی اقدامات انتحاری انجام می دهد

آغاز حرکت های موثر جبهه انقلاب در فضای مجازی / دشمن در فضای مجازی اقدامات انتحاری انجام می دهد

معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: در فضای مجازی حرکت های موثری از سوی جبهه انقلاب آغاز شده و باید این حرکت ها ادامه داشته باشد تا دست برتر از آن ما باشد.

تاریخ انتشار: ۰۷:۴۷ - دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۴

سرتیپ پاسدار حسین نجات در گفتگو با صاحب نیوز بیان کرد: دشمن تا به حال از جمهوری اسلامی ضربات سنگینی خورده و در پی این ضربات به منظور جبران، اقداماتی را در فضای مجازی انجام می دهد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: دشمنان اقدام احمقانه ای در شهادت سردار سلیمانی انجام دادند و حماقت بعدی هم با قبول کردن مسئولیت این ترور صورت گرفت، به همه جهانیان ثابت شد که رهبر همه تروریست ها خودشان هستند و وقتی که فشار زیادی روی آن ها می آید، دشمن دست به اقدامات انتحاری در فضای مجازی می زند.

وی افزود: در فضای مجازی حرکت های موثری از سوی جبهه انقلاب آغاز شده و باید این حرکت ها ادامه داشته باشد تا دست برتر از آن ما باشد.

سردار نجات خاطر نشان کرد: باید در فضای مجازی با اقشار مختلف مردم ارتباط برقرار کرد؛ هر چه تولیدات در فضای مجازی جذاب تر باشد و با مخاطب های مختلف بتوانیم ارتباط برقرار کنیم، می توانیم دست برتر را داشته باشیم.

معاون فرهنگی سپاه در پایان گفت: در فضای مجازی هنرمندی است که می تواند حرفی برای گفتن داشته باشد و اگر تولیدات در این فضا جذاب باشد و هنرمندانه ارائه شود، می تواند تاثیر گذار باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد