صفحه اصلی » استان اصفهان » آران و بیدگل » اولین دوره مصاحبه دکتری تخصصی در دانشگاه پیام نور آران و بیدگل

رئیس دانشگاه پیام نور آران و بیدگل خبر داد:

اولین دوره مصاحبه دکتری تخصصی در دانشگاه پیام نور آران و بیدگل

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل از برگزاری اولین دوره مصاحبه دکتری تخصصی در این دانشگاه خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ - دوشنبه ۱۳۹۳/۰۳/۱۹

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پایگاه خبری شهرستان آران و بیدگل خطب شکن،  رئیس دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل از برگزاری اولین دوره مصاحبه دکتری تخصصی در این دانشگاه خبر داد.

دکتر رضا رمضانی با اعلام این خبر افزود: پس از دو سال پیگیری‌های مستمر و پس از طی مراحل قانونی، شورای گسترش وزارت علوم با درخواست این مرکز مبنی بر پذیرش دانشجو در مقطع دکتری رشته علوم قرآن و حدیث، موافقت و مجوز آن را صادر کرد تا برای سال تحصیلی ۹۴ – ۹۳ در این رشته پذیرش دانشجو صورت پذیرد.

وی ادامه داد: به همین منظور دانشگاه اقدام به پذیرش دانشجو در رشته علوم قرآن و حدیث کرد که بیش از ۴۰ نفر برای این رشته پذیرش شدند.

دکتر رمضانی خاطر نشان کرد: در اولین دوره پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی رشته علوم قرآن و حدیث ۳۰ نفر مصاحبه شدند که از بین مصاحبه شوندگان ۵ نفر که دارای امتیازات بالای علمی باشند به عنوان اولین دانشجویان مقطع دکتری، از اول مهرماه ۹۳ مشغول به تحصیل خواهند شد.

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل یادآور شد: در حال حاضر حدود ۳۵۰۰ دانشجو در ۴۵ رشته تحصیلی در مقاطع کار‌شناسی، کار‌شناسی ناپیوسته و کار‌شناسی ارشد در دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل مشغول به تحصیل هستند.

گفتنی است شهرستان آران و بیدگل با وجود مؤسسات فعال قرآنی، مشارکت بالا در برنامه‌های قرآنی شهرستانی و کشوری و دارا بودن تعداد بالای حافظ و قاری قرآن کریم به عنوان شهر نمونه قرآنی کشور شناخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × 5 =